Zamknij

Nie jest połozem...? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł

Paweł Żurek
28.08.2019 14:57
Nie jest połozem...? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł
fot. TVN/Milionerzy/screen

Nie jest połozem...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 40 tysięcy złotych.

Nie jest połozem...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli co to jest kolaudacja. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 40 tysięcy złotych.

Nie jest połozem...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to które z wymienionych zwierząt nie jest połozem nie była oczywista dla gracza. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Wąż eskulapa

B. Zaskroniec

C. Padalec

D. Gniewosz plamisty

Uczestnik nie chciał skorzystać z żadnego koła ratunkowego. Ostatecznie po przeanalizowaniu każdego wariantu zaufał on swojej intuicji i zaznaczył odpowiedź D., czyli gniewosz plamisty. 

MILIONERZY - Nie jest połozem...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to które z wymienionych zwierząt nie jest połozem to padalec. Uczestnik wrócił do domu z nagrodą w wysokości 1 tys. złotych. 

Połozowate (Colubridae) – rodzina węży z grupy Alethinophidia. Inne nazwy używane dla tej rodziny to wężowate lub węże właściwe.

Do rodziny połozowatych należy większość obecnie żyjących węży. Należy do niej około 1500 gatunków, czyli ponad 60%.

RadioZET.pl/PZ