Zamknij

Nie otwieraj oczu 2 - czy będzie kontynuacja filmu i kiedy premiera 2. części?

Karolina Piotrowska
03.06.2019 15:47
Nie otwieraj oczu 2 - czy będzie kontynuacja filmu i kiedy premiera 2. części?
fot. Youtube / Netflix Polska

Fanów filmu "Nie otwieraj oczu" na pewno ucieszy informacja o tym, że powstanie kontynuacja historii. Okazuje się, że będziemy mieć możliwość poznać dalsze losy bohaterów i odkryć nowe wątki. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o premierze 2. części "Nie otwieraj oczu".

Czy będzie kontynuacja "Nie otwieraj oczu"? 2. część filmu jest wyczekiwana przez wielu fanów produkcji. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo na ten temat i kiedy ewentualnie można się spodziewać "Nie otwieraj oczu 2".

"Nie otwieraj oczu" 2 - czy będzie kontynuacja filmu?

Zakończenie pierwszej części filmu mogło być dla wielu widzów zaskoczeniem. W związku z tym, że skończył się on w tak niejednoznaczny sposób, fanów na pewno ucieszy ta wiadomość - powstanie "Nie otwieraj oczu 2"! Autor książkowego pierwowzoru potwierdził, że pracuje już nad drugą częścią. Niestety, prawdopodobnie sequel filmu nie trafi na Netflix, a będzie dostępny jedynie w formie powieści.

Kiedy premiera "Nie otwieraj oczu" 2?

Druga część "Nie otwieraj oczu" została zatytułowana "Malorie" i będzie ona kontynuacją oryginału i pokaże dalsze losy głównej bohaterki, która musi sobie radzić w nowym groźnym świecie. Pierwsza część została napisana w 2006 roku, ale do sprzedaży trafiła dopiero 8 lat później.

Książka trafi do amerykańskich księgarni już 1 października 2019 roku. W tej chwili trudno przewidzieć, kiedy "Malorie", czyli "Nie otwieraj oczu 2" znajdzie się w ofercie polskiego rynku wydawniczego.

Jeśli tylko pojawią się nowe, potwierdzone informacje na temat filmu "Nie otwieraj oczu 2", będziemy aktualizować ten artykuł.

Przypomnijmy - fabuła "Nie otwieraj oczu" opowiada o świecie, w którym tajemnicza siła dziesiątkuje populację i pewna jest tylko jedna rzecz - gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami. W roli głównej występuje nagrodzona Oscarem Sandra Bullock. Towarzyszą jej inne gwiazdy, w tym Trevante Rhodes, Sarah Paulson i John Malkovich. Reżyserką trzymającego w napięciu thrillera "Nie otwieraj oczu" jest laureatka Oscara Susanne Bier.

RadioZET.pl/KP