Zamknij

Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek... - MILIONERZY

01.07.2020 10:34
Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek... - MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA/East News

Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek z tak zwanym dobrodziejstwem - takie pytanie za 1000 zł usłyszał jeden z uczestników programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jego udziałem wyemitowany zostanie w środę, 1 lipca 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek z tak zwanym dobrodziejstwem - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie i jej wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant i wygrał 1000 zł.

Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek z tak zwanym dobrodziejstwem - Milionerzy

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek z tak zwanym dobrodziejstwem, nie była oczywista dla uczestnika programu TVN. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - spadkodawcy

B - testamentu

C - inwentarza

D - prawa

Uczestnik programu "Milionerzy" od razu stwierdził, że nie wie, która z odpowiedzi jest poprawna. Dodał, że najbardziej prawdopodobnym wariantem wydaje mu się wariant A. Po dłuższym namyśle gracz zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość osób, bo aż 74%, zaznaczyła wariant C. 13% opowiedziało się za wariantem B, 8% za A, a 5% za D. Gracz ostatecznie zaufał publiczności i zaznaczył odpowiedź C.

Poprawnie złożona flaga kształtem przypomina - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

Nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek... [MILIONERZY]

Poprawną odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", nie ryzykujemy naruszeniem swojego majątku, gdy przyjmujemy spadek..., jest odpowiedź C, czyli inwentarza. Uczestnik programu TVN wybrał zatem poprawny wariant, wygrał gwarantowane 1 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl