Zamknij

Który owoc zerwany niedojrzały taki pozostanie? Milionerzy - pytanie za milion złotych

22.10.2020 21:04
Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? Milionerzy: pytanie za milion złotych
fot. Bartosz KRUPA/East News

Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał milion złotych.

Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać milion złotych.

Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? [PYTANIE Z MILIONERÓW ZA MILION ZŁOTYCH]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. wiśnia 

B. banan 

C. gruszka 

D. awokado

Przypomnijmy, że uczestnik zakończył poprzedni odcinek z wygraną w kwocie 75 tysięcy złotych. Do wykorzystania miał nadal 2 koła ratunkowe - Pół na pół i telefon do przyjaciela.

Przy pytaniu za milion złotych uczestnik nadal miał do wykorzystania 1 koło ratunkowe - Telefon do przyjaciela. Po krótkim przeanalizowaniu możliwych wariantów postanowił z niego skorzystać. Uczestnik nie znał niestety poprawnej odpowiedzi, dlatego ostatecznie postanowił zrezygnować z dalszej gry.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? [ODPOWIEDŹ NA PYTANIE ZA MILION ZŁOTYCH]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie?", to A. Uczestnik wygrał 500 tysięcy złotych.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl