Zamknij

Niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka - MILIONERZY

Jolanta Waligóra
04.05.2020 10:25
Niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka - MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA/East News

Niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka. Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy" TVN oraz jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka, przysporzyła graczowi teleturnieju TVN niemałych trudności. Tradycyjnie uczestnik programu do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - yorków z New Yorku

B - bassetów na kastety

C - buldogów pod dywanem

D - beagle'i z biglem

Gracz od razu przyznał, że wszystkie te terminy nie są mu znane, jednak najbardziej prawdopodobną odpowiedzią wydaje mu się wariant B. Mimo to nie był pewien, która z odpowiedzi jest poprawna, dlatego zdecydował się na skorzystanie z drugiego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Większość osób, bo 47%, opowiedziało się za wariantem C. 22% zagłosowało za odpowiedzią B, 18% za A, a 13% za D. Ostatecznie gracz zdecydował się zaufać publiczności i zaznaczył wariant C.

Gilza to łuska naboju, a także - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 40 000 zł

Milionerzy - niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja w partii to walka, jest odpowiedź C, czyli buldogów pod dywanem. Oznacza to, że uczestnik programu wybrał poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Walka buldogów pod dywanem to niewidoczna dla postronnego obserwatora rywalizacja lub walka osób w obrębie partii politycznej lub innej struktury organizacyjnej, o której można się dowiedzieć tylko wtedy, gdy ktoś podaje się do dymisji lub traci stanowisko.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów. 

RadioZET.pl/JW