Zamknij

(Nie)znajomi - kiedy polska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
26.06.2019 11:49
(Nie)znajomi - kiedy polska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"? [OBSADA]
fot. Instagram.com/nieznajomi

"(Nie)znajomi" to polska wersja popularnego filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", której premiera zapowiedziana jest na drugą połowę 2019 roku. W rolach głównych m.in. Kasia Smutniak, Tomasz Kot czy Maja Ostaszewska. Szczegółowe informacje o obsadzie "(Nie)znajomych" i nie tylko, można znaleźć poniżej.

"(Nie)znajomi" - kiedy premiera polskiej wersji filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"? Kto zagra? O czym będzie opowiadała produkcja? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzany obsadę "(Nie)znajomych" i datę premiery nowego filmu.

(Nie)znajomi - OBSADA. Kto zagra w polskim filmie i o czym będzie?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnego filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - powstaje polska wersja tej produkcji, która zatytułowana będzie "(Nie)znajomi". To wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Fabuła skupiać się będzie na grupie przyjaciół, którzy przy wspólnej kolacji postanawiają w ramach niewinnej zabawy upublicznić wszystkie swoje wiadomości SMS, e-maile oraz rozmowy telefoniczne. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami, a skrywane od lat tajemnice wreszcie wyjdą na jaw. 

Zagłosuj

Oglądałeś film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"?

Liczba głosów:

Co ciekawe, w obsadzie "(Nie)znajomych" pojawi się m.in. Kasia Smutniak, która grała Evę we włoskim filmie "Dobrze się w kłamie w miłym towarzystwie". Ponadto zagrają: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz oraz Aleksandra Domańska. Z kolei za reżyserię filmu odpowiada Tadeusz Śliwa, który do tej pory reżyserował m.in. satyryczny serial "Ucho Prezesa".

Kiedy premiera "(Nie)znajomych"?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera "(Nie)znajomych". Film trafi do kin już w drugiej połowie 2019 roku, a dokładniej 27 września.

RadioZET.pl/JW