Zamknij

"Nightflyers" na Netflix - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial?

Redakcja
24.01.2019 14:40
"Nightflyers" na Netflix - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial?
fot. Youtube/Netflix UK & Ireland

Serial "Nightflyers" na Netflixie będzie można oglądać od początku lutego. Nowa produkcja oparta jest na opowiadaniu George’a R.R. Martina – autora "Gry o Tron". W rolach głównych m.in. Gretchen Mol, Eoin Macken czy David Ajala. Szczegółowe informacje o dacie premiery serialu "Wędrowcy", obsadzie i zwiastun zamieszczamy poniżej.

"Wędrowcy" na Netflix - kiedy premiera serialu na platformie Netflix? Kto zagra? O czym jest nowa produkcja? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje.

"Nightflyers" na Netflix - premiera i obsada serialu "Wędrowcy"

Kiedy premiera "Wędrowców" na Netflix? Dokłada daty pojawienia się nowej produkcji na platformie jest już znana - serial będzie można oglądać od piątku, 1 lutego 2019 roku. Pierwszy sezon będzie składać się z 10 odcinków. Serial "Nightflyers" oparty jest na opowiadaniu George’a R.R. Martina – autora "Gry o Tron". W Polsce książka ukazała się pod tytułem "Wędrowcy". Za produkcję serialu odpowiada Universal Cable Productions we współpracy z Netflix. Zdjęcia kręcone były w Irlandii. 

» Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę « 

W obsadzie serialu "Nightflyers" znaleźli się m.in.: Gretchen Mol (jako dr Agatha Matheson), Eoin Macken (Karl D'Branin), David Ajala (Roy Eris), Sam Strike (Thale), Maya Eshet (Lommie), Angus Sampson (Rowan), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl), Brían F. O'Byrne (Auggie).

» Velvet Buzzsaw - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film na Netflixie? «

"Nightflyers" - zwiastun. O czym jest serial Netflix?

Opis serialu "Wędrowcy" producenta brzmi następująco: Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego?

Zwiastun "Nightflyers" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW