Zamknij

Ninja Warrior Polska - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nową edycję programu?

19.08.2020 12:10
Ninja Warrior Polska - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nową edycję programu?
fot. Krystian Szczęsny / mat. prasowe

Kiedy nowa edycja Ninja Warrior Polska w telewizji, gdzie oglądać i kto poprowadzi program? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tym, gdzie, o której godzinie i kiedy nastąpi emisja kolejnej edycji Ninja Warrior Polska oraz szczegóły dotyczące programu.

Ninja Warrior Polska - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nową edycję programu? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów produkcji oraz szczegóły dotyczące emisji kolejnej edycji programu w Polsce.

Ninja Warrior Polska - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nową edycję programu?

Nowa edycja programu Ninja Warrior Polska będzie emitowana w telewizji Polsat od jesieni 2020 roku. Od wtorku, 1 września 2020 roku widzowie Polsatu będą mogli oglądać już 2. edycję Ninja Warrior Polska. Odcinki emitowane będą we wtorki po godzinie 20.00, czyli tak samo jak poprzednia edycja programu. Łącznie Ninja Warrior Polska 2 ma składać się z 7 odcinków. 

Pod koniec czerwca rozpoczęły się castingi, na które można zgłaszać się przez oficjalną stronę internetową programu. Aby stanąć na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie, należy najpierw wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. Na pewno oprócz mięśni przydadzą się spryt i hart ducha, a także... barwna osobowość. O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Każdy może spróbować - również te osoby, które brały udział w poprzedniej edycji. Żeby wystąpić w programie, trzeba mieć ukończone 18 lat. 

Na czym polega program Ninja Warrior Polska i kto poprowadzi nową edycję?

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision. Nową edycję Ninja Warrior Polska poprowadzi Karolina Gilon. 

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

RadioZET.pl/mat. prasowe