Zamknij

Ninja w Warszawie - kiedy będzie w Polsce, gdzie i czy będzie można go spotkać?

Redakcja
23.01.2019 17:08
Ninja w Warszawie - kiedy będzie w Polsce, gdzie i czy będzie można go spotkać?
fot. Youtube / Red Bull

Ninja w Warszawie pojawi się na przełomie lutego i marca podczas specjalnego wydarzenia "Ninja's Night Shift". Streamer oprócz spotkania z fanami zagra z 500 wybranymi graczami, którzy wygrają w konkursie organizowanym na Instagramie.

Kiedy i gdzie Ninja w Warszawie i czy będzie można go spotkać podczas jego pobytu w Polsce? Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat wydarzenia "Ninja's Night Shift".

Ninja w Warszawie - kiedy i gdzie się pojawi?

Wielkie granie z Ninją odbędzie się w Warszawie na początku marca wieczorową porą - stąd też nazwa wydarzenia "Ninja's Night Shift" (dosłownie: "Nocna zmiana Ninja". Szczegółowe informacje, w tym także dokładna data zostanie podana niebawem na stronie organizatora.

Czy będzie można spotkać Tylera "Ninja" w Polsce podczas jego pobytu w Warszawie?

Szansę zagrania z Amerykaninem dostanie 500 graczy, którzy okażą się najlepsi w konkursie prowadzonym na Instagramie oraz na stronie  www.redbull.pl/ninjasnightshift. Rywalizacja będzie oparta o grę typu Battle Royale w tybie DUO, czyli w dwuosobowych zespołach.

Zadaniem uczestników jest opublikowanie na Instagramie zdjęcia, filmu lub boomeranga pokazującego radość ze zwycięstwa podczas gry, oznaczając profil Red Bull Polska i dodając hashtag #ninjasnightshift. Zadanie z założenia nawiązuje do spontanicznych, żywiołowych reakcji Tylera podczas rozgrywki. Kolejnym krokiem jest wejście na stronę internetową i wypełnienie przygotowanego formularza. Pięciuset szczęśliwców będzie mogło wziąć udział w tej imprezie w stolicy. Konkurs obowiązuje od 14 stycznia do 21 lutego 2019 roku.

Ninja ma ponad 20 milionów subskrybentów na swoim kanale YouTube, 12 milionów obserwujących na Instagramie oraz około 400 milionów wyświetleń swoich streamów na Twitchu, co czyni go najpopularniejszym streamerem na świecie.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP