Zamknij

Noc Muzeów 2019 - Fabryka Wedla w Warszawie: jak zdobyć bilety na zwiedzanie?

Karolina Piotrowska
15.05.2019 13:20
Noc Muzeów 2019 - Fabryka Wedla w Warszawie: jak zdobyć bilety na zwiedzanie?
fot. Tomasz Mateusiak (mat. prasowe)

Zwiedzanie Fabryki Wedla w Noc Muzeów zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów wydarzenia. Prawdopodobnie już za kilka tygodni będzie można zobaczyć, jak wyrabiana jest czekolada w jednej z najsłynniejszych fabryk w Polsce. Sprawdzamy szczegóły oraz jak zdobyć bilety na darmowe zwiedzanie Fabryki czekolady E.Wedel w Noc Muzeów 2019 w Warszawie.

Zwiedzanie Fabryki Czekolady E.Wedel w Noc Muzeów 2019 w Warszawie - jak, kiedy i gdzie zdobyć bilety na darmowe zwiedzanie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na kilka tygodni przed wydarzeniem.

Fabryka Wedla - zwiedzanie w Noc Muzeów 2019 [DATA]

Zwiedzanie Fabryki Wedla w Noc Muzeów 2019 będzie możliwe w sobotę, 18 maja od godziny 14.00 do 23.45. Godziny zwiedzania Fabryki czekolady E.Wedel są ustalone tak, aby jak najwięcej osób mogło ją odwiedzić podczas wydarzenia. W tym roku taką szansę otrzyma około 2 tysiące osób.

To właśnie Fabryka Wedla w Noc Muzeów jest jednym z tych miejsc, które cieszą się co roku największym zainteresowaniem. Aby zapewnić komfort podczas zwiedzania, wejście na wydarzenie jest biletowane.

» Noc Muzeów 2019 - DATA: kiedy zwiedzanie muzeów za darmo w Warszawie i innych miastach?

Zwiedzanie Fabryki Wedla 2019 - BILETY na Noc Muzeów 2019: jak je zdobyć?

Bilety na zwiedzanie Fabryki Wedla 2019 w Noc Muzeów będzie można zdobyć w konkursie organizowanym przez E.Wedel we współpracy z redakcją Naszego Miasta. Szczegółowe informacje o tym, jak zdobyć wejściówki, zostaną udostępnione na łamach portalu Warszawa.naszemiasto.pl oraz w drukowanej wersji dziennika od 6 maja 2019 roku.

Bilety na zwiedzanie Fabryki Wedla podczas Nocy Muzeów wygrają te osoby, które odpowiedzą na pytanie otwarte. Laureaci otrzymają kody, które za pośrednictwem systemu Eventim.pl będzie można wymienić na 4-osobowe bilety.

Na odwiedzających Fabrykę Wedla w Noc Muzeów co roku czeka mnóstwo atrakcji. Organizatorzy przygotowują m.in. wizytę w historycznym gabinecie Jana Wedla, ciekawe zagadki oraz wedlowskie smakołyki. Również tym razem podczas Nocy Muzeów 2019 w Warszawie w Fabryce Wedla będzie można dowiedzieć się, jak powstaje czekolada od ziarna kakaowca do gotowej tabliczki, a także przespacerować się wzdłuż linii produkcyjnej oraz podziwiać galerię rzeźb z czekolady. Miłośnicy pamiątek będą mogli zrobić sobie zdjęcie w fotobudce oraz zakupić produkty E.Wedel. Podczas eventu odbędzie się również konkurs fotograficzny na Instagramie.

» Noc Muzeów 2019 - Warszawa: atrakcje dla dzieci. Gdzie warto iść z rodziną?

RadioZET.pl/KP