Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Noc Świątyń 2018: Kraków, Ponań, Gdańsk, Warszawa, Łódź - PROGRAM

27.08.2018 15:38

Program Nocy Świątyń 2018 przewiduje przede wszystkim możliwość zwiedzania obiektów sakralnych związanych z różnymi religiami. We wrześniu będzie można odwiedzić świątynie i miejsca modlitw żydów, chrześcijan, muzułmanów, rodzimowierców, buddystów, sikhów i bahaitów.

Noc Świątyń 2018: Kraków, Ponań, Gdańsk, Warszawa, Łódź - PROGRAM fot. Shutterstock

Noc Świątyń 2018 w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi - PROGRAM, data, informacje, mapy. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o wydarzeniu.

Noc Świątyń 2018 - PROGRAM i lista świątyń

Podczas Nocy Świątyń 2018 w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi będzie można zwiedzić świątynie i miejsca modlitw żydów, chrześcijan, muzułmanów, rodzimowierców, buddystów, sikhów i bahaitów. W tegorocznej edycji łącznie będzie można odwiedzić obiekty sakralne reprezentujące 7 religii i 27 różnych wyznań (czyli mniejszych grup, na które dzielą się główne religie). We wszystkich miastach biorących udział, ponad 50 świątyń zaangażowało się w organizację i otworzy swoje drzwi dla gości.

Szczegółowy program Nocy Świątyń 2018 dla poszczególnych miast jest dostępny na stronie internetowej nocswiatyn.pl.

LISTA ŚWIĄTYŃ W WARSZAWIE:

Data Nocy Świątyń 2018

Tegoroczna edycja Nocy Świątyń 2018 w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi odbędzie się w sobotę, 22 września 2018. Dla wszystkich miast data jest wspólna, a największe zainteresowanie według liczby osób zainteresowanych wydarzeniem na Facebooku wykazują mieszkańcy stolicy.

Poniżej lista wydarzeń na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej informacji:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji i szczegółowy program znajdziemy na stronie internetowej nocswiatyn.pl.

RadioZET.pl/nocswiatyn.pl/KP

Oceń