Zamknij

Noc Wieżowców 2018 - bilety, budynki, atrakcje, data [WARSZAWA]

Redakcja
27.09.2018 15:42
Noc Wieżowców 2018 - bilety, budynki, atrakcje, data [WARSZAWA]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/EASTNEWS

Noc Wieżowców 2018 w Warszawie już w ostatnią sobotę września. Na uczestników tegorocznej edycji wydarzenia czeka mnóstwo niespodzianek. Na liście budynków, które biorą udział w akcji, pojawią się dobrze znane mieszkańcom Warszawy wieżowce, ale są wśród nich również debiutanci. Jakie wieżowce przyłączyły się do wydarzenia i w jakiej cenie można nabyć bilety? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Noc Wieżowców 2018 w Warszawie - kiedy wydarzenie w stolicy? Jakie budynki będzie można zwiedzić nocą? Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Wrzesień 2018: wydarzenia, koncerty, atrakcje - co robić? [WARSZAWA] «

Noc Wieżowców 2018 - budynki i data wydarzenia

Noc Wieżowców 2018 powraca po dwóch latach przerwy! Długo wyczekiwane wydarzenie odbędzie się w sobotę, 29 września w godzinach 18:00-23:59.

Tegoroczna edycja Nocy Wieżowców przyniesie sporo niespodzianek. Na liście budynków, które biorą udział w wydarzeniu, pojawią się dobrze znane mieszkańcom Warszawy wieżowce, ale są wśród nich również debiutanci. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć panoramę stolicy z okien hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre. Gospodarze przygotowali dla uczestników ponadto Happy Hour w barze. Kolejną niespodziankę przygotował hotel Westin. Każdy uczestnik otrzyma kupon 1+1 na drinka oraz dodatkowo za opublikowanie zdjęcia z baru na Instagramie z odpowiednimi # otrzyma voucher do wykorzystania przy następnej wizycie. W wieżowcu Warsaw Trade Tower zaś goście będą mogli zobaczyć Warszawę w najdrobniejszych szczegółach przez lornetki i lunety. Pojawi się także możliwość odwiedzenia po raz ostatni przeznaczonego do rozbiórki wieżowca Ilmet przy rondzie ONZ. Na liście budynków, które biorą udział w tegorocznej edycji akcji, znalazły się m.in.:

 • Cosmopolitan
 • Intercontinental Warszawa
 • Ilmet
 • Generation Park
 • Novotel
 • Prosta Tower
 • Warsaw Trade Tower
 • Hotel Europejski
 • Leonardo Royal Hotel Warsaw (JM Tower)
 • Westin
 • Błękitny Wieżowiec

"To najprawdopodobniej jedyne takie na świecie wydarzenie dla pasjonatów fotografowania i podziwiania panoramy z wysoka. Prawdziwa gratka dla fanów odwiedzania miejsc, które na co dzień są niedostępne! Mówiąc prościej: dla wszystkich miłośników Warszawy." - zachęcają organizatorzy na Fanpagu wydarzenia.

Bilety na Noc Wieżowców 2018 w Warszawie - cena. Za ile i gdzie kupić?

Bilety na Noc Wieżowców 2018 są w sprzedaży. Rezerwacji terminów i zarazem zakupu wejściówek można dokonywać na stronie: nocwiezowcow2018.evenea.pl. Ceny biletów na Noc Wieżowców 2018 wynoszą 7,50 zł. Wejściówki rezerwuje się na konkretny budynek i godzinę (jedna osoba może nabyć maksymalnie 4).

Uczestnicy muszą stawić się na 15 minut przed wybraną podczas rejestracji godziną w podanym w potwierdzeniu rejestracji punkcie zbiórki. W przypadku niestawienia się o czasie wejściówka przepada. Więcej informacji można znaleźć na stronie: nowawarszawa.pl/noc-wiezowcow-2018/.

RadioZET.pl/JW