Zamknij

Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 - program, atrakcje, miejsce, data

Redakcja
04.10.2018 14:20
Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 - program, atrakcje, miejsce, data
fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/EASTNEWS

Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 odbędzie się w październiku. To już 9. edycja wydarzenia. Zainteresowanie akcją rośnie z roku na rok - w poprzedniej edycji wzięło udział ponad 37 000 osób! Jakie atrakcje na uczestników czekają tym razem? Sprawdzamy datę, miejsce i przedstawiamy program. 

9. Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 - kiedy wydarzenie w Warszawie? Gdzie znajduje się Instytut Lotnictwa? Jakie atrakcje przewidziano w programie? Sprawdzamy najważniejsze informacje - szczegółowy program, miejsce, data.

» Październik 2018: wydarzenia, koncerty, atrakcje - co robić? [WARSZAWA] «

Kiedy 9. Noc w Instytucie Lotnictwa 2018? Data, miejsce

9. Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 odbędzie się w piątek, 12 października 2018 roku. Początek wydarzenia o godzinie 17:00. Z kolei zakończenie planowane jest na 23:00. Instytut Lotnictwa znajduje się przy Alei Krakowskiej 110/114 w Warszawie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w 9. Nocy Instytucji Lotnictwa 2018?

Liczba głosów:

W tym roku będzie mieć miejsce 9. edycja Nocy w Instytucie Lotnictwa. Zainteresowanie wydarzeniem rośnie z roku na rok - w poprzedniej wzięło udział ponad 37 000 osób. Podczas dotychczasowych imprez, organizatorzy zaprezentowali ponad 180 firm, instytucji i urzędów zajmujących się lotnictwem.

» Diwali 2018: święto świateł w Warszawie - program, atrakcje, data, miejsce «

Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 - program, atrakcje

W programie Nocy w Instytucie Lotnictwa 2018 znalazło się wiele atrakcji. Uczestnikom wydarzenia zostaną udostępnione niedostępne na co dzień laboratoria. Dodatkowo na zwiedzających czekać będą niespodzianki, gry i konkursy. Podczas 9. Nocy w Instytucie Lotnictwa będzie można zobaczyć m.in.: śmigłowiec Mi-17, policyjny śmigłowiec BELL-206 lub BELL-412, samolot Cessa Caravan, samolot Kukułka, samolot wielozadaniowy F-16 oraz wiele innych. 

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także wyjątkowych gości. Zwiedzający będą mogli spotkać m.in. Mirosława Hermaszewskiego, Sławomira Krajniewskiego "Hesję", Katarzynę Hadałę czy Olgę Buławę. Co więcej, specjalnie tego dnia udostępniony zostanie taras widokowy, gdzie będzie można zrobić wyjątkowe zdjęcia i obserwować gwiazdy przez teleskop. Na miejscu będą także liczne wystawy fotograficzne, lotnicze oraz historyczne. Dla uczestników zagra Orkiestra Wojskowa z Dęblina. Więcej szczegółowych informacji na temat Nocy w Instytucie Lotnictwa można znaleźć na → Facebooku.

RadioZET.pl/JW