Zamknij

Nocny Market 2018 - do kiedy otwarty w Warszawie? [DATA ZAMKNIĘCIA]

Redakcja
04.10.2018 09:43
Nocny Market 2018 - do kiedy otwarty w Warszawie? [DATA ZAMKNIĘCIA]
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

Do kiedy Nocny Market 2018 w Warszawie? Data zamknięcia tegorocznego sezonu coraz bliżej. W październiku po raz ostatni będzie można odwiedzić perony Warszawy Głównej pełne street food'u. Sprawdzamy, kiedy zamknięcie Nocnego Marketu 2018.

Nocny Market 2018 w Warszawie - do kiedy otwarty? Kiedy zamknięcie? Sprawdzamy, kiedy ostatni raz w tym sezonie odbędzie się Nocny Market i przedstawiamy dokładną datę zamknięcia.

» Październik 2018: wydarzenia, koncerty, atrakcje - co robić? [WARSZAWA] «

Nocny Market - do kiedy otwarty w Warszawie? [DATA]

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, kiedy zamknięcie Nocnego Marketu 2018, nie mamy dobrych wiadomości. Ostatni weekend funkcjonowania Nocnego Marketu 2018 na peronach Warszawy Głównej to 12-14 października. W piątek i w sobotę Market czynny będzie w godzinach 17:00-1:00. Z kolei w niedzielę 16:00-23:00.

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, w drugi weekend października i zarazem w ostatni weekend Nocnego Marketu 2018 na peronach pojawią się m.in. najlepsi wystawcy street food’owi, którzy przygotują specjalne, pożegnalne pozycje w menu, stanowisko tatuatorskie, barber shop, strefa lifestyle, strefa muzyczna, wystawa, bary, stoły i miejsca do siedzenia. Więcej szczegółowych informacji na temat wystawców można znaleźć na → Facebooku.

Zamknięcie Nocnego Marketu 2018 w Warszawie

Zamknięcie Nocnego Marketu 2018 w Warszawie, które przypada na drugi weekend października, będzie także pożegnaniem z Dworcem Głównym w dotychczasowej formie już na zawsze. 

"Po tych najpyszniejszych, trzech wspólnych latach, nadchodzi pora, by pożegnać perony pełne street food’u. Kończymy nie tylko kolejny sezon Nocnego, ale rozstajemy się z Głównym w dotychczasowej formie już na dobre. Nie jest tajemnicą, że niebawem rusza budowa i na dworzec powróci ruch kolejowy, weekend ten będzie więc naprawdę ostatnią okazją, na wieczorne ucztowanie na Głównym." - czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

» Nocny Market 2018: Warszawa - kiedy otwarcie? «
RadioZET.pl/JW