Zamknij

Norbert Huber - kim jest siatkarz, który gra w reprezentacji Polski?

Jolanta Waligóra
12.07.2019 14:12
Norbert Huber - kim jest siatkarz, który gra w reprezentacji Polski?
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EASTNEWS

Norbert Huber to siatkarz, który gra na pozycji środkowego. Przez wiele osób uważany jest za jednego z najzdolniejszych polskich siatkarzy. Co warto wiedzieć o sportowcu? Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Norberta Hubera można znaleźć poniżej.

Kim jest Norbert Huber? Wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, "Miłość w Zakopanem", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat polskiego siatkarza, grającego w reprezentacji, można znaleźć w tym artykule.

Norbert Huber - kim jest siatkarz, grający w reprezentacji Polski?

Norbert Huber urodził się w Brzozowie. To polski siatkarz, który gra na pozycji środkowego. Od sezonu 2019/2020 występuje w jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce - PGE Skra Bełchatów. Wcześniej związany był z takimi klubami jak Czarni Radom oraz - jako junior - SMS PZPS Spała, AKS Resovia i SMS Brzozów. Norbert Huber jest także jednym z reprezentantów Polski w siatkówce.

Final Six Ligi Narodów: Z kim Polacy zagrają w półfinale?

Siatkarz Norbert Huber może poszczycić się wieloma osiągnięciami. W 2016 roku razem z drużyną zajął 1. miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów, a w 2017 na Mistrzostwach Świata Juniorów. W tym samym roku otrzymał tytuł najlepszego blokującego Mistrzostw Polski Juniorów.

Jak czytamy w Przeglądzie Sportowym, Norbert Huber w młodości uprawiał różne sporty, a szczególną słabość miał do piłki nożnej. W wieku wczesnoszkolnym przez kilka lat pasjonowała go także gra w szachy.

Co ciekawe - jak powiedział Przeglądowi Sportowemu Marcin Karakuła - rzadko zdarzało się, by Norbert nie znał na pamięć tekstu jakiejś piosenki disco polo. Na portalu Youtube można znaleźć nawet wideo, na którym Norbert Huber śpiewa "Miłość w Zakopanem", popularną piosenkę disco polo, wykonywaną w oryginale przez Sławomira.

Norbert Huber - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Norbert Huber ma 20 lat. Siatkarz rodził się 14 sierpnia 1998 roku. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Norberta Hubera. Mężczyzna - jak większość siatkarzy - jest wysoki. Ma 206 cm wzrostu i waży około 80 kilogramów.

Liga Narodów siatkarzy: TABELA i WYNIKI Final Six. Które miejsce zajmują Polacy?

Życie prywatne Norberta Hubera owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, czy młody siatkarz obecnie się z kimś spotyka. Sportowiec jednak aktywny jest w mediach społecznościowych. Norbert Huber na Instagramie figuruje pod nazwą: noba_huba. Aktualnie obserwuje go ponad 8 000 osób. 

RadioZET.pl/JW