Zamknij

Norbi - WZROST, wiek, żona, dzieci, piosenki. Kim jest prowadzący Sylwestra z TVP?

Jolanta Waligóra
30.12.2019 11:27
Norbi - WZROST, wiek, żona, dzieci, piosenki. Kim jest prowadzący Sylwestra z TVP?
fot. Youtube/tvnpl

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, to jeden z prowadzących tegorocznego Sylwestra z TVP w Zakopanem 2019/2020. Muzyk popularność zdobył przede wszystkim za sprawą ogólnopolskiego przeboju "Kobiety są gorące". Szczegółowe informacje na temat wzrostu Norbiego, wieku, piosenek, żon i dzieci, można znaleźć poniżej.

Kim jest Norbi? Wzrost, wiek, żona, dzieci, piosenki, życie prywatne, "Jaka to melodia", kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącego Sylwestra z TVP w Zakopanem 2019/2020, można znaleźć w tym artykule.

Norbi - WZROST, wiek, żona, dzieci, Instagram. Ile ma lat i ile ma wzrostu?

Wzrost Norbiego to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Muzyk jest wysokim mężczyzną i mierzy około 180 cm. Także fani prowadzącego Sylwestra z TVP w Zakopanem poszukują w sieci informacji na temat wieku Norbiego. Dudziuk urodził się 2 maja 1972 roku w Ostródzie, co oznacza, że w 2020 skończy 48 lat.

Muzyk był żonaty trzykrotnie. Jego pierwszą wybranką była Julia, z którą Norbi ma dziecko - córkę Igę. Po rozwodzie ożenił się z Marleną Jagłowską. W marcu 2016 roku natomiast zawarł trzeci związek małżeński - żoną Norbiego jest Marzena Chełmińska.

Norbi na Instagramie figuruje pod nazwą: norbi_official. Obecnie obserwuje go ponad tysiąc osób.

Kim jest Norbi, prowadzący Sylwestra z TVP 2019/20? [PIOSENKI]

Norbert Dudziuk, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Norbiego, to polski piosenkarz, pisarz, dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, gitarzysta, pianista, skrzypek, kucharz i restaurator. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Olsztynie w klasie skrzypiec. Studiował wiolinistykę w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz na wydziale wychowania muzycznego i pedagogiki wychowawczo-opiekuńczej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. 

Norbi zadebiutował na rynku fonograficznym w 1997 roku. Wydał wtedy swój pierwszy album studyjny "Samertajm", który promował utworem "Kobiety są gorące". Piosenka Norbiego w szybkim tempie stała się ogólnopolskim przebojem. Ponadto na swoim koncie muzyk ma takie utwory jak "Rozkołysz się", "Materacci" z Robertem Rozmusem czy "Nie zaczepiaj mnie". 

Norbi poza działalnością muzyczną na swoim koncie ma także prowadzenie wielu programów telewizyjnych. Muzyk prowadził m.in. takie teleturnieje jak "Fabryka gry", "Salon gier" czy "No to gramy". Jesienią 2018 roku zastąpił Roberta Janowskiego i został prowadzącym teleturnieju TVP1 "Jaka to Melodia?". Norbi w show występował około roku. Od września 2019 prowadzi program "Koło Fortuny". 

Muzyk w 2015 roku brał także udział w programie "Taniec z Gwiazdami". 

Oprócz Norbiego Sylwester w Zakopanem 2019/2020 TVP poprowadzą m.in. Ida NowakowskaAleksander Sikora, Marcelina ZawadzkaRafał Brzozowski oraz Robert Karpowicz.

RadioZET.pl/JW