Zamknij

Nowy papież - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest kontynuacja serialu "Młody papież"?

Jolanta Waligóra
20.05.2019 11:36
Nowy papież - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest kontynuacja serialu "Młody papież"?
fot. Instagram.com/hbo

Kiedy premiera serialu "Nowy papież" i kto w obsadzie? Choć wszystkie informacje na temat kontynuacji "Młodego papieża" nie zostały jeszcze ujawnione, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że do obsady powróci znany z pierwszej części Jude Law, ale pojawią się także nowe twarze. Tym razem w rolę głowy Kościoła Katolickiego wcieli się John Malkovich. Szczegóły o serialu "Nowy papież" zamieszczamy poniżej.

"Nowy papież" - kiedy premiera serialu? Gdzie będzie można oglądać kontynuację "Młodego papieża"? Kto zagra? O czym będzie nowa produkcja? Czy jest już zwiastun? Przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu "Nowy papież" - premiera, obsada i nie tylko.

Serial "Nowy papież" - kiedy premiera kontynuacji "Młodego papieża"? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy premiera "Nowego papieża" szczególnie interesują wszystkich fanów serialu "Młody papież", którzy od dawna wyczekują jego kontynuacji. Przypomnijmy, że produkcja trafiła na antenę HBO w 2016 roku i opowiadała o młodym kardynale Lennym Belardo, który zostaje pierwszym amerykańskim papieżem i przyjmuje imię Pius XIII. Teraz przyszedł czas na kolejne historie głowy Kościoła Katolickiego. 

Zagłosuj

Oglądałaś/eś serial "Młody papież"?

Liczba głosów:

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Dokładna data premiery "Nowego papieża" nie została jeszcze ujawniona. Spekuluje się, że produkcję będzie można oglądać na HBO pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Jeśli tylko pojawią się oficjalne informacje o tym, kiedy "Nowy papież", opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Nowy papież" - OBSADA. O czym będzie serial?

Choć wszystkie informacje o serialu "Nowy papież" nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że w obsadzie "Nowego papieża"zobaczymy zarówno znane dobrze wszystkim z pierwszej części twarze, jak i nowe postaci. Do produkcji powróci m.in. Jude Law, który ponownie zagra kontrowersyjnego Piusa XIII. Tym razem w rolę głowy Kościoła Katolickiego wcieli się jednak John Malkovich. Ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Sharon Stone, Silvio Orlando, Javier Camara, Cecile de France, Ludivine Sagnier, Maurizo Lombardi, Mark Ivanir, Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Massimo Ghini oraz - co jest dużym zaskoczeniem - muzyk Marilyn Manson.

"Nowy papież", czyli 2. sezon "Młodego papieża" liczyć będzie osiem odcinków. Funkcję reżysera ponownie pełnić będzie Paolo Sorrentino.

Fabuła serialu "Nowy papież" owiana jest na razie tajemnicą. Po pojawieniu się informacji zaktualizujemy artykuł. 

RadioZET.pl/JW