Zamknij

Numerologia: jak obliczyć jaką jesteś liczbą?

Redakcja
11.12.2017 17:04
Numerologia: jak obliczyć jaką jesteś liczbą?
fot. Pixabay.com

Jak obliczyć, jaką jesteś liczbą w świecie numerologii? Wielu miłośników astrologii zastanawia się, jaki sposób jest skuteczny i co konkretne cyfry zaczną? Przedstawiamy kalkulator numerologiczny, który odpowie na wszystkie problematycznego kwestie dla zwolenników ezoteryki.

Kalkulator osobistego roku numerologicznego może okazać się bardzo przydatnym narzędziem przy przepowiadaniu przyszłości. Wielu ludzi wierzy, że to, jaką jest się liczbą numerologiczną, może także sporo powiedzieć o tym, co czeka jednostkę w nadchodzącym roku.

Numerologia: jak obliczyć jaką jesteś liczbą?

Na pytanie, jak obliczyć swoją numerologię, odpowiedź jest jednak i nie jest wcale tak skomplikowana, jakby się to mogło wydawać. W tym celu należy dodać wszystkie cyfry składające się na konkretną datę urodzin. Na przykład, jeśli ktoś urodził się 11 grudnia 1990 roku, wtedy musi dokonać następujące dodawania: 1+1+1+2+1+9+9+0 = 24, a następnie zsumować ze sobą cyfrę 2 i 4. Z tego wychodzi, że osoba urodzona w wyżej wymienionym dniu jest numerologiczną 6.

Numerologiczne liczba jest niezwykle ważna w przypadku horoskopów na numerologiczny rok albo przy podejmowaniu istotnych, życiowych decyzji. Wielu ludzi wierzy, że wizje na konkretny czas się sprawdzają i nie należy ich niemądrze ignorować.

Numerologiczny Rok 2018: kiedy się kończy, a kiedy zaczyna 2019?

Numerologia zajmuje się prognozowaniem z liczb i opiera się na wierzeniu, że obliczona cyfra dla konkretnej osoby lub obiektu - może to być także dom lub samochód - ma wpływ na jego przyszłość i dalsze losy.

Przekonanie to opiera się także na wierzeniu, że numerologiczne 1 są osobami o cechach przywódczych, a numerologiczne 6 to osoby rodzinne i kreatywne intelektualnie. Jeśli chodzi o numerologiczne 4 to osoby logicznie myślące, odporne na stres związany z pracą, a z kolei 8-ki to osoby niesłychanie twórcze i zdeterminowane w działaniu.

Kalkulator liczenia numerologicznego to narzędzie niezwykle cenne, szczególnie w niektórych kręgach wierzeniowych. Dzięki odpowiedniemu wyliczeniu numerologicznego roku osobistego można przewidzieć przyszłość, a także zebrać potrzebną wiedzą do jak najlepszego wykorzystania nadchodzącego czasu. 

RadioZet.pl/astromagia.pl/JH