Zamknij

Numerologiczny Rok 2018: kiedy się kończy, a kiedy zaczyna 2019?

Redakcja
11.12.2017 14:52
Numerologiczny Rok 2018: co przyniesie przyszłość?
fot. Pixabay.com

Numerologiczny rok 2018 rozpoczął się 20 września i wniósł wiele nowości do ezoterycznej rzeczywistości. Jak będzie przebiegał i co przyniesie ten czas w przypadku poszczególnych astrologiczny numerów? 

Numerologia 2018 szansa nie tylko na nowy początek dla tych, którym jest on potrzebny, ale także cenne wskazówki dla wszystkich, którzy pragną mądrzej i lepiej wykorzystać nadchodzący numerologiczny rok 2018.

Numerologiczny Rok 2018: co przyniesie przyszłość?

Wszyscy Ci, którzy śledzą numerologiczne zmiany wiedzą, że Numerologiczny Rok 2018 zwiastuje spokój i bezpieczeństwo. Wraz z jego początkiem, czyli 20 września 2017, weszliśmy w szczęśliwy czas mistrzowskiej cyfry 11. Co to oznacza? Będzie to czas duchowego wyciszenia. Liczba ta wielokrotnie już w historii ludzkości łączyła się z ważnymi datami.

Jeśli chodzi o szeroki, cywilizacyjny wymiar, w 2018 nie grozi nam żaden wojenny konflikt na skalę światową. Nadal będą się toczyły lokalne wojny, jednak globalny konflikt zbrojny nam nie zagraża. Rok 2018 będzie rokiem tolerancji i wzajemnego braterstwa. Według numerologii na rok 2018, nadchodzący czas i zdarzenia otworzą nam oczy na niebezpieczeństwa wynikające z niezdrowej konkurencji państw, a także na wady siłowych rozwiązań konfliktów.

Numerologia: jak obliczyć jaką jesteś liczbą?

Poszczególne jednostki będą mogły bardziej skupić się na realizacji własnych pasji. Wibracje numerologiczne na nadchodzący rok szczególne hojne będą dla osób chcących rozwijać się twórczo. Będą mogły doskonalić swoje umiejętności. Według numerologii na rok 2018, warto również na nowo zadbać o związki uczuciowe i emocjonalne. Należy zadbać o miłość i opiekować się nią.Numerologiczny kalkulator doprecyzowuje to, co zwiastować może nadchodzący rok. 

Osobisty rok numerologicznyjest tak samo ważny, jak i wibracje numerologiczne. Nadchodzący rok numerologiczny 2018, sprzyjać będzie szczególnie numerologicznym 2, 7 i 9. To właśnie dla nich ten rok będzie obfitował w szczęśliwe wydarzenia, a także przyniesie wiele dobrego zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Horoskop numerologiczny dla każdej z obliczonych cyfr jest oczywiście inny. 

Numerologiczny rok 2018 zakończy się wraz z nadejście roku 2019, czyli w chwili wrześniowego nowiu. Numerologiczny rok 2019 zacznie się więc najprawdopodobniej w okolicach 28 września 2018. Data ta może jednak ulec zmianie. Numerologia jest dość mocno skorelowana z żydowską Kabałą, czyli duchową szkołą judaizmu.

RadioZet.pl/astroweb.pl/JH