Zamknij

O Wacławie Krzeptowskim mówiono: Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cos podczas? Milionerzy

16.06.2020 14:00
O Wacławie Krzeptowskim mówiono: Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cos podczas? Milionerzy
fot. TRICOLORS/East News

O Wacławie Krzeptowskim mówiono: Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cosi podczas? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 10000 złotych.

O Wacławie Krzeptowskim mówiono: "Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cosi" podczas? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10000 złotych.

O Wacławie Krzeptowskim mówiono: "Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cosi podczas"? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało dokładnie tak: O Wacławie Krzeptowskim mówiono: "Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cosi" podczas..? Uczestnik  Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Powstań śląskich

B. I wojny światowej

C. II Wojny Światowej

D. Zjednoczenia Niemiec

Uczestnik poprosił o koło ratunkowe: 50 na 50. Komputer wyeliminował dwie błędne odpowiedzi, pozostawiając opcję C i D. Uczestnik po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź C.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - O Wacławie Krzeptowskim mówiono: "Wacus do Śwabów się prosi, będzie wisior za cosi" podczas..? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to właśnie C. Uczestnik wygrał 10 000 złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB