Zamknij

O co chodzi w finale "Hotel Paradise"? [FINAŁ PROGRAMU 19.11.2020]

19.11.2020 09:41
O co chodzi w finale "Hotel Paradise"? [FINAŁ PROGRAMU 19.11.2020]
fot. Jan Bielecki/East News

Finał drugiej edycji programu "Hotel Paradise" wyemitowany zostanie w czwartek 19 listopada 2020 na antenie TVN. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, jak będzie wyglądał ostatni odcinek reality-show i w jaki sposób zostaną wybrani zwycięzcy. Szczegółowe informacje na temat tego, o co chodzi w finale "Hotel Paradise", można znaleźć poniżej.

O co chodzi w finale "Hotel Paradise 2"? Jak będzie wyglądać ostatni odcinek programu TVN? W jaki sposób zostaną wybrani zwycięzcy? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, o co chodzi w finale "Hotel Paradise" 19.11.2020.

O co chodzi w finale Hotel Paradise? [FINAŁ PROGRAMU 19.11.2020]

Informacje na temat tego, o co chodzi w finale "Hotel Paradise", szczególnie interesują wiele osób. Temat ten podejmowany jest przede wszystkim przez fanów programu TVN, którzy nie do końca wiedzą, jak będzie wyglądał ostatni odcinek reality-show i w jaki sposób zostaną wybrani zwycięzcy.

Na początku jednak warto przedstawić ogólne zasady programu "Hotel Paradise". Uczestnicy reality-show muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień w programie zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.  

Hotel Paradise 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu programu TVN? [DATA]

Hotel Paradise - o co chodzi w finale programu? 

Jak czytamy na portalu WirtualneMedia.pl, w finale "Hotel Paradise" wystąpi jedna para, którą wybiorą inni uczestnicy programu. Wybrana para musi przejść "ścieżkę lojalności". Stają na dwóch końcach ścieżki, na której jak na drabince widoczne są rosnące kwoty pieniędzy. Stoją na polach z najmniejszą kwotą. Im bliżej siebie, tym kwoty się zwiększają. Każde trzyma w ręku złotą, szklaną kulę. Na hasło prowadzącej rozpoczynają powolny marsz na środek ścieżki, gdzie mogą się spotkać. Jeśli dojdą oboje na środek, zabierają ze sobą całą wygraną i dzielą się nią na pół. Mogą jednak zbić kulę wcześniej - wtedy ta osoba otrzyma całą kwotę na której stała, a jej partner odchodzi z niczym.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu "Hotel Paradise" wygrali Marietta Witkowska i Krzysztof "Chris" Ducki. Finał drugiego sezonu programu odbędzie się w czwartek, 19 listopada 2020.

Hotel Paradise: Sonia pokazała nagi biust. "Finałowy tydzień tak mocny, jak ta fota"

"Paradise Hotel" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. 

RadioZET.pl/tvn.pl