Zamknij

O mnie się nie martw, odcinek 12 sezon 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku? [9 grudnia]

Roksana Orlicka
06.12.2019 15:52
O mnie się nie martw odcinek 12 sezon 11 streszczenie
fot. YouTube/TVP VOD

Streszczenie 12. odcinka 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVP Karolina reprezentuje kobietę oskarżoną o kradzież prezentu ślubnego. Natomiast Grażyna chce sprawić przyjemność Sylwii. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 12. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw"? Streszczenie i datę emisji można znaleźć poniżej.

"O mnie się nie martw", odcinek 12 sezon 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "O mnie się nie martw"? Jak się potoczą dalsze losy bohaterów? Co czeka widzów tuż przed finałem sezonu? Kiedy oglądać nowy 12. odcinek serialu "O mnie się nie martw" i o której godzinie? Przedstawiamy szczegółowe streszczenie i podajemy, kiedy zostanie wyemitowany 12. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw".

O mnie się nie martw, odcinek 12 sezon 11: Streszczenie epizodu

Streszczenie 12. odcinka 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" brzmi następująco:

Karolina reprezentuje przed sądem kobietę oskarżoną o kradzież prezentu ślubnego. Co ciekawe, została ona pozwana przez dorosłą córkę swojego męża. Dziewczyna ma jej za złe, że rozbiła rodzinę i nie potrafi jej wybaczyć. Karolina wie, co czeka kobietę, która została macochą. Zdaje sobie sprawę, że problemem jest brak spokojnej i szczerej rozmowy. Daje jej to do myślenia, tym bardziej, że Marcin wyraźnie szuka jej towarzystwa. On jednak ma teraz inne zmartwienia. Oliwka w wyniku klasowych rozgrywek ma kłopoty w szkole i musi ponieść konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Zainspirowana przez Lucynę Grażyna chce sprawić przyjemność Sylwii, która niedługo zostanie mamą. W efekcie Marta ma ręce pełne roboty. Kaśka bezskutecznie czeka na deklarację ze strony Kostka.

O mnie się nie martw, odcinek 12 sezon 11: Kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny 12. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku. Nowy epizod popularnego serialu Telewizji Polskiej o godzinie 21:50 na kanale TVP2

Warto wiedzieć, że serial "O mnie się nie martw" jest również dostępny online na platformie TVP - vod.tvp.pl. Dodatkowo na TVP wyświetlane są powtórki - 12. odcinek "O mnie się nie martw" można jeszcze zobaczyć w środę, 11 grudnia o północy na TVP2.

Zobacz także:  M jak miłość: Marta Mostowiak umrze? Bohaterka zdradzi swoją ostatnią wolę

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO