Zamknij

O mnie się nie martw, sezon 11 - kiedy oglądać nowe odcinki w TV i gdzie online?

Jolanta Waligóra
17.09.2019 09:34
O mnie się nie martw, sezon 11 - kiedy oglądać nowe odcinki w TV i gdzie online?
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy 11. sezon "O mnie się nie martw"? Długo wyczekiwany serial i kolejne odcinki nowego sezonu można oglądać w telewizji od drugiej połowy września 2019 roku. Dodatkowo nowe epizody dostępne są także w internecie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy 11. sezon "O mnie się nie martw" i gdzie oglądać online, można znaleźć poniżej.

"O mnie się nie martw", 11. sezon - kiedy oglądać kolejne odcinki nowej serii serialu? O której godzinie transmisja w TV? Gdzie oglądać produkcję w internecie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy serial "O mnie się nie martw" i gdzie oglądać online.

Kiedy 11. sezon O mnie się nie martw?

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich widzów, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 11. sezon "O mnie się nie martw" i o której godzinie oraz gdzie oglądać nowe odcinki kolejnego sezonu popularnego serialu. Premierowy epizod najnowszej serii produkcji wyemitowany został 16 września 2019 roku. Nowe odcinki 11. sezonu "O mnie się nie martw" będzie można oglądać co tydzień, w każdy poniedziałek o godzinie 21:50 w TVP2.

O mnie się nie martw, 11. sezon - ONLINE. Gdzie oglądać w internecie?

Wielu fanów serialu szuka także w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia 11. sezonu "O mnie się nie martw" online. Kolejne odcinki produkcji można oglądać bezpłatnie w internecie za pośrednictwem strony: vod.tvp.pl. 

Co więcej, na wspomnianym serwisie VOD można znaleźć także przedpremierowe odcinki "O mnie się nie martw" online. W tym wypadku jednak dostęp jest płatny. Warto tutaj wspomnieć, że dostęp na 24h do danego odcinka to koszt w wysokości 5 zł (płatność online) lub 6,15 zł (płatność SMS). 

Zagłosuj

Oglądasz serial "O mnie się nie martw"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW