Zamknij

„O psie, który wrócił do domu” – ekranizacja powieści W. Bruce’a Camerona w kinach od 25 stycznia

„O psie, który wrócił do domu” – ekranizacja powieści W. Bruce’a Camerona w kinach od 25 stycznia

Filmowa adaptacja światowego bestselleru W. Bruce’a Camerona była kwestią czasu. Czego zatem możemy spodziewać się w kinie?

Książkowy pierwowzór „O psie, który wrócił do domu” to piękna i wzruszająca opowieść o niezwykłym psie, który pokonuje 400 mil (ponad 640 km!), by wrócić do swojego ukochanego właściciela. W filmowej ekranizacji nie mogło być inaczej!

Bella to uroczy i mądry pies przygarnięty przez młodego studenta medycyny, który odwdzięcza się swojemu właścicielowi bezwarunkową miłością. Niestety niefortunny przypadek sprawia, że oddala się od domu. Tęsknota nie pozwala jednak zapomnieć Belli o miejscu, w którym obdarzono ją opieką i staje się impulsem do poszukiwania drogi powrotnej. Jeśli lubicie filmy ze zwierzakami w roli głównej, ta propozycja repertuarowa jest z pewnością dla was.

W filmie zobaczymy i usłyszymy, m.in. Jonaha Hauer-Kinga, Bryce Dallas Howard i Ashley Judd. Reżyserem filmu jest Charles Martin Smith, a za scenariusz odpowiada W. Bruce Cameron i Cathryn Michon, tandem, który w 2017 roku napisał scenariusz do ekranizacji powieści „Był sobie pies”.

 
Zrzut ekranu 2019-01-18 o 10.46.21