Zamknij

Obsesja Eve, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i o czym będą? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
08.04.2019 11:21
Obsesja Eve, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i o czym będą? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/BBC America

Kiedy sezon 2. serialu "Obsesja Eve"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji - premiera serialu odbyła się na początku kwietnia, a kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień. Kto zagra i o czym będzie nowa seria? Szczegółowe informacje o 2. sezonie serialu "Obsesja Eve" i zwiastun można znaleźć poniżej.

"Obsesja Eve", 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? O czym będą? Kto zagra? Co warto wiedzieć o nowej serii? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o 2. sezonie "Obsesja Eve" - zwiastun i data premiery.

Kiedy 2. sezon serialu "Obsesja Eve"?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 2. sezon "Obsesji Eve". Premiera nowej serii odbyła się 6 kwietnia 2019 roku. Kolejne odcinki będzie można oglądać co sobotę, na platformie HBO GO. Dostęp do serwisu kosztuje 29,90 zł na miesiąc, a pierwsze 30 dni są bezpłatne. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili. 

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon serialu "Obsesja Eve"?

Liczba głosów:

"Obsesja Eve", sezon 2 - o czym będzie nowa seria? [ZWIASTUN]

Eve jest agentką MI6, Villanelle natomiast to piękna, psychopatyczna zabójczyni. Kobiety łączy obopólna obsesja na swoim punkcie. Do ich historii wracamy w tym samym momencie, w którym zostawiliśmy je poprzednio. Drugi sezon otwiera scena, w której Eve zatacza się i nie ma pojęcia, czy kobieta, którą dźgnęła, jest żywa czy martwa. Agentka musi znaleźć Villanelle, zanim zrobi to ktoś inny. Tym bardziej, że nie jest jedyną osobą, która jej szuka... - czytamy o 2. sezonie serialu "Obsesja Eve" na portalu filmweb.pl

W rolach głównych ponownie zobaczymy Sandrę Oh oraz Jodie Comer. Zwiastun sezonu 2. "Obsesji Eve" zamieszczamy poniżej.

Gra o tron, sezon 8 - ile jest odcinków w ostatnim sezonie i ile trwają?

RadioZET.pl/JW