Zamknij

Oczy diabła - kiedy premiera filmu Patryka Vegi i gdzie obejrzeć? [ZWIASTUN]

30.11.2020 12:30
Oczy diabła - kiedy premiera filmu Patryka Vegi i gdzie obejrzeć? [ZWIASTUN]
fot. TRICOLORS/East News

"Oczy diabła" to nowy film Patryka Vegi, w którym poruszony został temat handlu dziećmi. Choć wiele informacji o dokumencie owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, kiedy premiera filmu "Oczy diabła", gdzie obejrzeć oraz zamieszczamy zwiastun polskiej produkcji.

"Oczy diabła" - kiedy premiera filmu Patryka Vegi? O czym jest i jaką historię zobaczymy w nowym polskim dokumencie? Gdzie obejrzeć? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery filmu "Oczy diabła" i zwiastun.

Oczy diabła - kiedy premiera filmu Patryka Vegi? [DATA PREMIERY]

Informacje na temat tego, kiedy premiera filmu "Oczy diabła" Vegi, szczególnie interesują wiele osób. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie zostały ujawnione żadne oficjalne informacje dotyczące premiery nowego polskiego dokumentu. Jeśli tylko tak się stanie, opublikujemy takie szczegóły w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Oczy diabła, Patryk Vega - gdzie obejrzeć film? [ZWIASTUN]

Najnowszy film Patryka Vegi "Oczy diabła" opowiadać będzie o handlu ludźmi. To nie pierwszy raz, kiedy polski reżyser będzie podejmować kontrowersyjny temat. Przypomnijmy, że Vega na swoim koncie ma m.in. produkcje o politykach, środowisku kibiców czy praktykach lekarskich. Ponadto na premierę czeka film "Miłość w czasach zarazy", który będzie opowiadał o "epidemii samotności" w czasie pandemii oraz "Small world", w którym reżyser także poruszył tematykę handlu dziećmi. 

Zwiastun filmu "Oczy diabła" zamieszczamy poniżej.

Opowiem, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko do burdelu albo na narządy (...) Zwracam się do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej. Uratowałem dziecko, które miało być sprzedane do burdelu, a potem na narządy (...) Opowiem Pani, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko i jak sprawić, żeby tego dziecka już nigdy nikt nie szukał - zapowiada w zwiastunie Patryk Vega.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie można obejrzeć film "Oczy diabła". Możliwe, że produkcja nie trafi do kin, a zostanie udostępniona w internecie. Artykuł będziemy aktualizować.

RadioZET.pl