Odwróceni, sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? [DATA, OBSADA, FABUŁA]

16.11.2018 14:44
xxx zet

Kiedy sezon 2. serialu "Odwróceni"? Mimo że data premiery nie została jeszcze ogłoszona, to już niektóre źródła spekulują na temat prawdopodobnego terminu pojawienia się serialu na antenie TVN. Kto zagra w kolejnej serii i o czym będzie? Sprawdzamy informacje na temat premiery, obsady oraz przedstawiamy opis fabuły.

Odwróceni, sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? [DATA, OBSADA, FABUŁA] fot. screen z Youtube/Euforia PL

"Odwróceni", sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? Kto zagra? O czym będzie kolejna seria? Sprawdzamy najważniejsze informacje - datę premiery, obsadę, opis fabuły.

Odwróceni, sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? 

Data premiery sezonu 2. serialu "Odwróceni" nie została jeszcze ogłoszona. Jak oświadczył Edward, wiceprezes TVN oraz dyrektor programowy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, zdjęcia rozpoczną się za kilka tygodni, czyli jeszcze w tym roku. Serial zatem prawdopodobnie będziemy mogli oglądać na antenie TVN w 2019. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na temat premiery, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu "Odwróceni" emitowany był wiosną 2007 roku w TVN. Produkcja inspirowana była wojną gangów pruszkowskiego i wołomińskiego z lat 90. Głównymi bohaterami byli Paweł Sikora (Artur Żmijewski), czyli doświadczony policjant z CBŚ oraz oraz Jan Blachowski "Blacha" (Robert Więckiewicz), gangster z najmocniejszej grupy przestępczej w Polsce. Policjant próbował przeciągnąć gangstera na stronę prawa, z kolei "Blacha" chciał skorumpować Sikorę. W obsadzie znaleźli się także m.in.: Małgorzata Foremniak, Anna Radwan, Anna Dereszowska, Andrzej Zieliński, Maciej Kozłowski, Andrzej Grabowski, Janusz Chabior czy Szymon Bobrowski.

Odwróceni 2. sezon - obsada i opis fabuły serialu

Na razie niewiele wiadomo o obsadzie sezonu 2. serialu "Odwróceni". Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, częściowo powrócą ci sami aktorzy. Możliwe zatem, że w kolejnej serii ponownie zobaczymy Artura Żmijewskiego i Roberta Więckiewicza.

Drugi sezon serialu ma być inspirowany gangiem "młodego Pruszkowa", czyli grupie przestępczej bazującej na dawnej mafii pruszkowskiej. Szefów tej grupy zatrzymano dopiero kilka lat temu.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń