Zamknij

"Odwróceni", sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

Redakcja
25.02.2019 10:40
Odwróceni, sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? [DATA, OBSADA, FABUŁA]
fot. screen z Youtube/Euforia PL

Kiedy sezon 2. serialu "Odwróceni"? Data premiery, obsada i zwiastun serialu to informacje, których poszukuje wiele osób. Produkcję będzie można oglądać na antenie TVN już w połowie lutego. Kto zagra w kolejnej serii i o czym będzie? Sprawdzamy informacje na temat premiery, obsady serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" i zwiastun.

"Odwróceni", sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? Kto zagra? O czym będzie kolejna seria? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje - datę premiery, obsadę, opis fabuły.

"Odwróceni", sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? 

Data premiery sezonu 2. serialu "Odwróceni" jest już znana. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 25 lutego o godzinie 21:30 w TVN. Kolejne odcinki serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" będzie można oglądać co poniedziałek, o wspomnianej porze.

» Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT] «

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu "Odwróceni" emitowany był wiosną 2007 roku w TVN. Produkcja inspirowana była wojną gangów pruszkowskiego i wołomińskiego z lat 90. Głównymi bohaterami byli Paweł Sikora (Artur Żmijewski), czyli doświadczony policjant z CBŚ oraz Jan Blachowski "Blacha" (Robert Więckiewicz), gangster z najmocniejszej grupy przestępczej w Polsce. Policjant próbował przeciągnąć gangstera na stronę prawa, z kolei "Blacha" chciał skorumpować Sikorę. 

"Odwróceni 2" - OBSADA i ZWIASTUN serialu TVN

Obsada serialu "Odwróceni 2"została ujawniona. Na ekrany wrócą aktorzy, których oglądaliśmy ponad 11 lat temu w pierwszym sezonie. Wystąpią m.in. Artur Żmijewski, Robert Więckiewicz, Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, Anna Dereszowska, Tomasz Schuchardt, Bartosz Gelner, Joanna Balasz oraz Tomasz Ziętek, Bartosz Bielania, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Mirosław Zbrojewicz.

Wydarzenia "Odwróconych 2" rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. "Pruszkowscy" są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary Pruszków nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha, stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą. Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci. - czytamy w opisie serialu na portalu telemagazyn.pl

Zwiastun serialu "Odwróceni 2" można obejrzeć pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/JW