Zamknij

Ojciec Mateusz, sezon 22 - kiedy nowe odcinki serialu, gdzie i o której oglądać?

Jolanta Waligóra
03.06.2019 12:51
Ojciec Mateusz, sezon 22 - kiedy nowe odcinki serialu, gdzie i o której oglądać?
fot. Youtube/PolskiGracz19

Kiedy 22. sezon "Ojca Mateusza"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna zastanawiają się, czy nowa seria produkcji w ogóle powstanie - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Nowy 22. sezon "Ojca Mateusza" będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku. Sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnych odcinkach serialu.

"Ojciec Mateusz", sezon 22 - kiedy nowe odcinki serialu w 2019 roku? Gdzie i o której oglądać kolejne epizody? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 22. sezon "Ojca Mateusza".

"Ojciec Mateusz", sezon 22 - kiedy nowe odcinki w 2019 roku?

Choć jeszcze niedawno pojawiały się pogłoski, że sezon 22. "Ojca Mateusza" może nie powstać, to teraz informacje te zostały zdementowane. Wszyscy fani serialu mogą odetchnąć z ulgą - wiadomo, że 22. sezon "Ojca Mateusza" pojawi się jeszcze w 2019 roku. Nowe odcinki serialu "Ojciec Mateusz" będzie można oglądać już od września w Telewizji Polskiej.

Niestety dokłada data premiery nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

"Ojciec Mateusz", 22. sezon - gdzie i o której godzinie oglądać?

Jak już wspominaliśmy powyżej, 22. sezon "Ojca Mateusza" w 2019 roku pojawi się już we wrześniu. Prawdopodobnie dzień i godzina emisji nie ulegnie zmianie i serial ponownie będzie można oglądać w czwartki o godzinie 20:35 w TVP1. Informacje te nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Ojciec Mateusz"?

Liczba głosów:

Sezon 22. "Ojca Mateusza" z pewnością zaskoczy niejednego widza. W nowej serii mają zajść poważne zmiany w związku Ewy i Wojtka. Mężczyzna zaproponuje kobiecie wspólne mieszkanie. Kobieta jednak nie będzie zachwycona pomysłem lekarza. Z kolei Gibalski razem z żoną będą mieli coraz więcej roboty przy dzieciach. Kobieta w końcu oświadczy, że potrzebuje odpoczynku i przekaże wszystkie obowiązki mężowi. Pluskwa natomiast postanowi zostać taksówkarzem. Kupi sobie nowy samochód i zda egzamin z topografii miasta. 

Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Ojca Mateusza"? Tego dowiemy się już we wrześniu.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW