Zamknij

Oko za oko - kiedy premiera nowego serialu w TV4? [DATA, OBSADA, OPIS]

Redakcja
17.09.2018 12:07
Oko za oko - kiedy premiera nowego serialu w TV4? [DATA, OBSADA, OPIS]
fot. screen z youtube/cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny

Kiedy premiera serialu "Oko za oko"? Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć jeszcze w październiku br. W głównych rolach zobaczymy Dominikę Łakomską oraz Łukasza Konopkę. Sprawdzamy, kto jeszcze znalazł się w obsadzie "Oko za oko" i przedstawiamy opis fabuły serialu.

"Oko za oko": serial - kiedy premiera w TV4? O której oglądać pierwszy i kolejne odcinki? Kto zagra? O czym będzie nowy serial? Sprawdzamy najważniejsze informacje - data premiery, obsada i opis fabuły.

"Oko za oko" - kiedy premiera serialu w TV4? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy serial "Oko za oko" będzie emitowany w telewizji. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć w środę, 3 października 2018 roku o godzinie 21:00. Prawdopodobnie kolejne epizody transmitowane będą co środę, o wspomnianej porze w TV4.

Za scenariusz serialu "Oko za oko" odpowiada Jarosław Kamiński, reżyserem jest Krzysztof Kasior, a producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej, która współtworzy popularny serial "M jak miłość". Spółka Artrama odpowiedzialna jest za produkcję takich serialowych hitów jak: „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „Barwy szczęścia”, czy „W rytmie serca”.

"Oko za oko": serial - obsada, streszczenie fabuły

Obsada serialu "Oko za oko" jest już znana. W rolach głównych zobaczymy Dominikę Łakomską oraz Łukasza Konopkę. Ponadto zagrają m.in.: Kaja Waldeman, Maciej Kosmala, Alicja Wieniawa-Narkiewicz.

Akcja serialu rozgrywa się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami produkcji jest małżeństwo Anny i Macieja Wysockich. Ona jest wziętym adwokatem, a on ostrym prokuratorem. Poznajemy ich w dniu, w którym ich związek kończy się bardzo burzliwym rozwodem. Ich prywatny spór zaogniają kolejne, niekiedy bardzo ostre konfrontacje. Inni bohaterowie to prokurator Izabela Gryc i mecenas Konstanty Litwicki, którzy rywalizują ze sobą przy tych samych sprawach sądowych. Tytułowa dewiza nawiązuje do rozgrywających się na różnych poziomach konfliktów, w których naprzeciw siebie stają niegdyś szczęśliwi małżonkowie Anna i Maciej Wysoccy, ich współpracownicy Izabela Gryc i Konstanty Litwicki oraz strony postępowań, jakie prowadzą ci prawnicy. W rozgrywce tej pary, oprócz argumentów oskarżenia i obrony, ścierają się cięty język i twardy charakter Izabeli z urokiem osobistym i nieprzeciętnym tupetem Konstantego. W tle toczy się zagadkowa sprawa, w jaką uwikłana została kancelaria adwokacka Anny Wysockiej - czytamy w opisie na filmpolski.pl.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/filmpolski.pl/JW