Zamknij

Ola Gwazdacz - The Voice Kids 3: kim jest finalistka programu? [PIOSENKI, WYSTĘP, WIEK]

Jolanta Waligóra
22.02.2020 18:18
Ola Gwazdacz - The Voice Kids 3: kim jest finalistka programu? [PIOSENKI, WYSTĘP, WIEK]
fot. Youtube/maris

Ola Gwazdacz to uczestniczka trzeciej edycji programu "The Voice Kids". Utalentowana 11-latka jest w drużynie Tomsona i Barona i zaliczana jest do ścisłego grona faworytów. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Ola Gwazdacz, jej występy, piosenki itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Ola Gwazdacz? "The Voice Kids 3", występy, piosenki, wiek, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki muzycznego programu, można znaleźć w tym artykule.

Ola Gwazdacz - kim jest finalistka The Voice Kids 3? [WIEK]

Wielu fanów młodej wokalistki szuka w sieci informacji na temat wieku Oli Gwazdacz. Uczestniczka "The Voice Kids 3" ma 11 lat. Niestety nie znajdziemy więcej szczegółowych informacji na temat życia prywatnego i rodziny artystki.

Ola Gwazdacz na Instagramie figuruje pod nazwą: ola_gwazdacz. Młoda wokalistka w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia przede wszystkim ze swoich występów oraz ze znanymi osobami. Obecnie obserwuje ją ponad 6 tysięcy osób.

Ola Gwazdacz w The Voice Kids 3 - kim jest uczestniczka? [WYSTĘPY, PIOSENKI]

Ola Gwazdacz z "The Voice Kids 3" zaliczana jest do ścisłego grona faworytów programu TVP. Nic dziwnego, talentu wokalistce na pewno nie brakuje, a jej potężny głos pozytywnie zaskoczył niejednego widza. Podczas Przesłuchań w ciemno artystka wykonała utwór "The Best" Tiny Turner. Występ Oli Gwazdacz w "The Voice Kids 3" można znaleźć poniżej.

Po występie dziewczyny fotele zdecydowali się odwrócić Cleo oraz Tomson i Baron. Ostatecznie wokalistka wybrała chłopaków z zespołu Afromental i to właśnie w ich drużynie przechodzi przez kolejne odcinki. 

Dodatkowo w programie Ola Gwazdacz wykonała także przebój Natalii Kukulskiej "Dłoń". 

Przypomnijmy, że finał "The Voice Kids 3" z Aleksandrą Gwazdacz odbędzie się w sobotę, 22 lutego. Ostatni odcinek show wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 20:00 w TVP2. Nagrodą główną w programie jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł (w pierwszej edycji było to 40 000 zł). 

The Voice Kids - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek? 

Czy Aleksandra Gwazdacz wygra trzecią edycję "The Voice Kids"? Tego dowiemy się już niebawem!

Zagłosuj

Uważasz, że Ola Gwazdacz może wygrać "The Voice Kids 3"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW