Zamknij

Ola Kot - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Paweł Żurek
13.09.2019 14:49
Ola Kot - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?
fot. Instagram Ola Kot

Ola Kot to kolejna nowa uczestniczka nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. Choć w programie wystąpi po raz pierwszy, widzowie znają ją już z występów przed kamerą.  Teraz w show będziemy mogli podziwiać jej umiejętności taneczne. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o karierze i życiu prywatnym Oli Kot.

Kim jest Ola Kot? Prezenterka to kolejna ogłoszona uczestniczka Tańca z gwiazdami, która pokaże się w najnowszej edycji programu Polsatu. Sprawdzamy co o niej wiadomo:

Barbara Kurdej-Szatan - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Taniec z gwiazdami: Monika Miller wystąpi w nowej edycji? Jest komentarz wnuczki Leszka Millera

Ola Kot  - Taniec z Gwiazdami: kim jest uczestniczka?

Aleksandra Kot pochodzi z Bielska Białej. Studiowała tam informatykę. Obecnie Kot pracuje jako pogodynka w Nova TV, a także prezenterka w Eska TV.  Wcześniej brała udział w wielu konkursach piękności, w tym Miss Polska.

W roku 2009 Ola Kot zdobyła tytuł Miss Beskidów, w tym samym roku dotarła do finału konkursu Miss Polski. W roku 2010 wystartowała w Miss Globe.

Ola Kot wzięła też udział w bardzo nietypowej akcji: jeden z licealistów poprosił ją bowiem o to, by zatańczyła z nim na studniówce. Prezenterka odpowiedziała, że zgodzi się, jeśli post na facebooku, w którym zamieszczono ogłoszenie będzie miał ponad 20 tys. udostępnień. 

- Wypada, żebym się wypowiedziała w kwestii studniówki. Wczoraj odczytałam wiadomość od Damiana na Facebooku i zupełnie nieświadoma tego, co się może wydarzyć, po prostu napisałam 20 tys. i idę. Byłam pewna, że Damian napisał z nudów, a nie, serio chce iść ze mną - tłumaczyła na swoim Instagramie Ola Kot.

Historia ma happy end: post uzyskał wymaganą liczbę polubień, a Ola Kot dotrzymała słowa i zatańczyła z licealistą na studniówce.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Ola Kot - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Ola Kot ma 29 lat i 174 centymetry wzrostu. Uczestniczka Tańca z gwiazdami urodziła się 3 września 1990 roku. Telewidzowie znają ją m.in. z roli prowadzącej Polsat Superhit Festiwal w Sopocie. O życiu prywatnym Oli Kot wiemy niezbyt wiele.

Prezenterka prowadzi profil na Instagramie, gdzie pojawiają się zdjęcia z miejsc, do których podróżowała prywatnie lub służbowo.

RadioZET.pl/PZ