Zamknij

Oleh Riaszeńczew - Big Brother 2019: kim jest uczestnik show?

Karolina Piotrowska
12.04.2019 15:38
Oleh Riashentsev - Big Brother 2019: kim jest uczestnik show?
fot. Piotr Molecki/East News

Kim jest Oleh Riashentsev? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z uczestników, czym się zajmuje i kim jest Oleh Riaszeńczew.

Kim jest Oleh Riashentsev? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także uczestników. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z nich, czyli kim jest Oleh Riaszeńczew, ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego zgłosił się do "Big Brothera".

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Oleh Riashentsev - Big Brother 2019: kim jest uczestnik show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew".

Pasjonuje się przede wszystkim sportem. Od 4 roku życia uprawia gimnastykę. Później interesował się boksem. Udało mu się nawet wygrać mistrzostwa Ukrainy.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Oleh Riaszeńczew: dlaczego zgłosił się do programu?

Obecnie z zawodu jest budowlańcem, jednak nie jest zadowolony z pracy, którą wykonuje. Jego marzeniem jest zostanie aktorem i bycie sławnym. Jest to jeden z powodów, dla którego zgłosił się do "Big Brothera" 2019.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP