Zamknij

Olga Buława - kim jest Miss Polski 2018? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
17.09.2019 09:49
Olga Buława - kim jest Miss Polski 2018? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Miss Polski 2018 została Olga Buława! 28-latka pochodząca ze Świnoujścia w niedzielę, 9 grudnia wygrała konkurs piękności i otrzymała tytuł najpiękniejszej Polki. Co warto wiedzieć o finalistce? Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat kariery i życia prywatnego Olgi Buławy.

Kim jest Miss Polski 2018? Olga Buława - wiek, wzrost, LOT, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat zwyciężczyni konkursu piękności, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Olga Buława, Miss Polski 2018?

Miss Polski 2018 wybrana została w niedzielę, 9 grudnia. To właśnie wtedy odbył się długo wyczekiwany konkurs piękności. Finalistki mogliśmy oglądać aż w sześciu pokazach. Dziewczyny zaprezentowały się w sukienkach Hector&Karger, kolekcji casual od Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour od Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.
Pierwsze miejsce - jak już wspominaliśmy powyżej - i tym samym tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Olga Buława. Z kolei I Wicemiss Polski została Karina Szczepanik, II Wicemiss Polski - Joanna Babynko, a podium zamknęła Kinga Wawrzyniak, czyli III Wicemiss Polski.

Miss Polski 2018: jak wyglądał finał konkursu? Która kandydatka założyła koronę? 

Miss Polski 2018 Olga Buława ma 28 lat i urodziła się w Świnoujściu. Ukończyła Uniwersytet SWPS z tytułem magistra prawa. Zwyciężczyni konkursu piękności obecnie mieszka w Warszawie, gdzie od blisko 5 lat pracuje w PLL LOT Olga Buława jakiś czas temu awansowała na szefową pokładu. Finalistka kocha podróże i Harrego Pottera. W wolnym czasie jeździ na rowerze oraz longboardzie, a w dzieciństwie jeździła konno. Jej marzeniem jest praca w jednej z międzynarodowych organizacji lotniczych. W planach ma także zdobycie turystycznej licencji pilota.

Olga Buława - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Jak już wspominaliśmy powyżej, Olga Buława ma 28 lat i obecnie pracuje jako szefowa pokładu w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Ma około 175 cm wzrostu. Miss Polski 2018 aktywna jest w mediach społecznościowych. Olga Buława na Instagramie figuruje pod nazwą: olgahelenabe. Obserwują ją ponad 30 tysięcy osób.

O życiu prywatnym Olgi Buławy niewiele wiadomo. Ostatnio jednak pojawiły się pogłoski, że Miss Polski 2018 związała się z aktorem znanym m.in. z "Rodzinki.pl", Maciejem Musiałem.

RadioZET.pl/JW