Zamknij

Olsztyn Green Festival 2020 - BILETY: ile kosztują, kto wystąpi i kiedy koncerty? [PROGRAM]

Jolanta Waligóra
25.02.2020 09:28
Olsztyn Green Festival 2020 - BILETY: kiedy kupić, kto wystąpi i kiedy koncerty? [PROGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Olsztyn Green Festival w 2020 roku odbędzie się tradycyjnie w połowie sierpnia. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią wyjątkowi artyści m.in. Muniek Staszczyk, duet Karaś/Rogucki czy Natalia Przybysz. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o gwiazdach Olsztyn Green Festival 2020 oraz biletach.

Olsztyn Green Festival 2020 - BILETY. Ile kosztują wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie i gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o gwiazdach Olsztyn Green Festival 2020 i cenach biletów.

Olsztyn Green Festival 2020 - kto wystąpi i kiedy koncerty? [GWIAZDY, DATA]

Informacje na temat line-upu Olsztyn Green Festival 2020 niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie. Choć wiele informacji o gwiazdach, które zaprezentują się na scenie, owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że podczas Olsztyn Green Festival 2020 wystąpią m.in. Muniek Staszczyk, duet Karaś/Rogucki, Maria Peszek, Misia Furtak, Miuosh, Sonbird, Sorry Boys oraz Natalia Przybysz.

Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje na temat artystów, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Olsztyn Green Festival w 2020 roku odbędzie się w dniach 14-16 sierpnia (piątek-niedziela). Muzyczne wydarzenie tradycyjnie będzie mieć miejsce w plenerach Centrum RekreacyjnoSportowego "Ukiel" nad największym jeziorem Olsztyna.

To około dwudziestu gorących koncertów (na dwóch scenach) czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu. Po występach tradycyjnie można się spotkać z artystami, zrobić małe zakupy na stoiskach czy zjeść coś pysznego, bo zjadą topowe food trucki. W ciągu dnia są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe. Nie brakuje także kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane jest propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. 

Bilety na Olsztyn Green Festival 2020 - CENA. Ile kosztują i gdzie kupić?

Bilety na Olsztyn Green Festival 2020 trafiły do sprzedaży w pierwszej połowie grudnia. Wejściówki na muzyczne wydarzenie można zakupić za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl. 

Z kole, jeśli chodzi o ceny biletów na Olsztyn Green Festival 2020, to przedstawiają się one następująco:

  • Karnety trzydniowe - 99zł
  • Bilety jednodniowe (piątek, sobota lub niedziela) - 59 zł
  • Bilety dla seniorów i dzieci do lat 12 - 1zł 
Zagłosuj

Wybierasz się na Olsztyn Green Festival 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW