Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Open'er 2019 - line-up, data, miejsce. Kiedy kolejny festiwal i kto wystąpi?

07.12.2018 12:34

Kiedy Open'er 2019? Data festiwalu została ogłoszona! Tradycyjnie muzyczna impreza odbędzie się na początku lipca w Gdyni. Sprawdzamy informacje na temat dokładnej daty Open'era 2019, line-upu oraz miejsca.

Open'er 2019 - line-up, data, miejsce. Kiedy kolejny festiwal i kto wystąpi? fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Open'er 2019 - kiedy kolejny festiwal i kto wystąpi? Przedstawiamy najistotniejsze informacje na temat następnej edycji i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Open'er 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i za ile wejściówki? [CENA] «

Kiedy Open'er 2019? [DATA]

Tegoroczna edycja festiwalu już za nami. Przez cztery dni trwania muzycznej imprezy, uczestnicy Open'era bawili się przy utworach największych artystów, m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Gorillaz czy Bruno Mars. Mimo że festiwal zakończył się stosunkowo niedawno, to już teraz miłośnicy podobnych wydarzeń szukają informacji na temat tego, kiedy Open'er 2019 i gdzie.

Open'er 2019 tradycyjnie odbędzie się na początku lipca. Impreza rozpocznie się w środę, 3 lipca i potrwa przez cztery dni, do soboty, 6 lipca. Lokalizacja wydarzenia pozostanie bez zmian. Festiwal będzie mieć miejsce na terenie Lotniska Gdynia - Kosakowo.

Open'er 2019: line-up. Kto wystąpi na kolejnym festiwalu?

Fani Open'era będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Line-up Open'er 2019 uzupełniany jest sukcesywnie. Na razie wiadomo, że podczas festiwalu wystąpią:

  • Travis Scott
  • The 1975
  • Greta Van Fleet
  • Vampire Weekend
  • Lil Uzi Vert
  • Rudimental
  • Sheck Wes

Pozostałych artystów poznamy już wkrótce! Line-up Open'era 2019 będziemy aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Wybierasz się na Open'er 2019?

Przypominamy, że podczas tegorocznej edycji, wystąpili tacy artyści, jak Arctic Monkeys, Gorillaz, Dawid Podsiadło, Taconafide, Bokka, Glass Animals, Kaleo, Marcelina, Muchy, Otsochodzi, Paulina Przybysz. O tym, kto zagra na Open'er 2019 dowiemy się już za kilka miesięcy.

RadioZET.pl/JW

Oceń