Zamknij

Open'er Festival 2021 - kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie? [NOWA DATA I MIEJSCE]

Jolanta Waligóra
30.04.2020 09:46
Open er Festival 2021 kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie? [NOWA DATA I MIEJSCE]
fot. PIXABAY

Kiedy Open'er Festival 2021? Tegoroczna edycja muzycznego wydarzenia w związku z trwającą pandemią koronawirusa w Polsce i na świecie, a wraz z nią odwołaniu imprez masowych, została przesunięta na 2021 rok. Szczegóły dotyczące miejsca oraz daty Open'era 2021, można znaleźć poniżej.

Open'er Festival 2021 - DATA: kiedy odbędzie się nowa edycja muzycznego wydarzenia? Gdzie festiwal będzie mieć miejsce? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy i gdzie Open'er Festival w 2021 roku.

Open'er Festival 2021 - kiedy odbędzie się nowa edycja festiwalu? [DATA]

Pod koniec kwietnia pojawił się oficjalny komunikat informujący, że Open'er Festival 2020 jest odwołany. Wszystko oczywiście za sprawą trwającej pandemii koronawirusa w Polsce oraz na świecie, a wraz z nią pojawieniu się decyzji o odwołaniu wszystkich imprez masowych w naszym kraju.

Open'erowiczki, Open'erowicze! Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak i wszystkich pracujących na festiwalu, a także w obliczu decyzji administracyjnych władz, tegoroczna edycja Open'er Festival Powered By Orange się nie odbędzie - czytamy w specjalnym komunikacie organizatorów wydarzenia muzycznego.

W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat nowej daty Open'era 2021. Najbliższa edycja muzycznego wydarzenia zaplanowana została na rok 2021 i odbędzie się w dniach 30 czerwca - 3 lipca (środa-sobota).

Open'er 2021 - gdzie się odbędzie festiwal? [MIEJSCE]

Miejsce Open'era 2021 nie ulegnie zmianie. Oznacza to, że nowa edycja muzycznego wydarzenia będzie mieć miejsce niezmiennie na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo.

Open'er Festival 2021: LINE-UP - kto zagra na nowej edycji wydarzenia? [PROGRAM, ARTYŚCI]

Warto także zaznaczyć, że wszystkie bilety, które zostały zakupione na Open'er 2020, zachowają swoją ważność i tym samym na ich podstawie będzie można uczestniczyć w kolejnej edycji wydarzenia, która zaplanowana została na 2021 rok. Co więcej, od 1 lipca będzie można także zakupić wejściówki na nową edycję festiwalu. Nie będą jednak dostępne bilety Fantix oraz Early Bird Tickets.

RadioZET.pl/JW