Zamknij

Open'er 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać festiwal online i w TV?

Redakcja
06.07.2018 16:20
Open'er 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać festiwal online i w TV?
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Open'er 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać festiwal w internecie i w TV? Na to pytanie, z uwagi na nadchodzące wydarzenie muzyczne, szuka odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy informacje o relacji z Open'era 2018 online oraz transmisji telewizyjnej.

Open'er 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać festiwal online i w TV? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Opener 2018: line-up, artyści, zespoły - kto zagra na scenach? «

Open'er 2018 online - gdzie oglądać relację w internecie?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć Open'er 2018 na żywo, a z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w muzycznej imprezie organizowanej w Gdyni. Wybrane koncerty będzie można obejrzeć w internecie. Transmisja Open'er 2018 online dostępna będzie na stronie: opener.pl oraz na kanale Alter Art na YouTubie.

Niestety nie wiadomo, z których koncertów odbędzie się relacja na żywo. Warto zatem śledzić obydwie strony. Przypominamy, że podczas tegorocznej edycji imprezy na scenie wystąpią m.in. tacy wykonawcy, jak Arctic Monkeys, Gorillaz, Bruno Mars, Depeche Mode, Dawid Podsiadło, Kaleo, Taconafide czy Rasmentalism.

Open'er 2018: TRANSMISJA na żywo w TV. Gdzie?

Jak już wspominaliśmy powyżej, transmisję Open'er 2018 będzie można obejrzeć w internecie. Niestety telewizja nie przewiduje relacji z wybranych koncertów. Dlatego festiwal dostępny będzie jedynie online.

Dokładną rozpiskę godzinową koncertów zamieszczamy w linku poniżej.

» Open'er 2018: rozpiska godzinowa koncertów, line-up. Kiedy i kto zagra? «

RadioZET.pl/JW