Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Open'er 2020 - artyści. Kto wystąpi na kolejnej edycji festiwalu? [LINE-UP]

13.09.2019 11:44

Line-up Open'er 2020 i artyści, którzy wystąpią na scenie podczas kolejnej odsłony muzycznego wydarzenia to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Choć na tę chwilę niewiele wiadomo w tej sprawie, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy wszystko o artystach Open'er Festival 2020.

Opener 2020 - artyści. Kto wystąpi na kolejnej edycji festiwalu? [LINE-UP] fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Open'er 2020: line-up. Kto wystąpi na kolejnej edycji Open'er Festival? Jakie gwiazdy pojawią się tym razem na scenie? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o artystach Open'er Festival 2020.

Open'er 2020: LINE-UP. Kto wystąpi na festiwalu? [ARTYŚCI]

Informacje na temat artystów Open'er 2020 szczególnie interesują wiele osób, które chcą wziąć udział w najbliższej edycji muzycznego wydarzenia. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ informacje dotyczące line-upu Open'er Festival 2020 owiane są tajemnicą. Nie wiadomo zatem, kto w nadchodzącym roku wystąpi na scenie i rozgrzeje publiczność. 

Przypomnijmy, że do 5 sierpnia br. prowadzona była specjalna ankieta na temat tego, kogo chcielibyśmy zobaczyć podczas kolejnej odsłony wydarzenia. Na kogo tym razem postawią organizatorzy? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem!

w 2019 roku w wydarzeniu wzięli udział m.in. Travis Scott, Diplo, Kylie Minogue czy Stromzy, który w ostatniej chwili zastąpił zatrzymanego przez policję ASAP Rockiego. 

Kiedy i gdzie Open'er Festival 2020?

Data Open'era 2020 została oficjalnie ogłoszona. Impreza rozpocznie się w środę, 1 lipca i potrwa do soboty, 4 lipca. Miejsce dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem - kolejny festiwal ma odbyć się tradycyjnie w Gdyni. Ponownie zatem będzie można bawić się na koncertach na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. 

Open'er 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się festiwal? [DATA, MIEJSCE]

Bilety na Open'er Festival 2020 są już w sprzedaży. Więcej informacji można znaleźć pod tym LINKIEM

RadioZET.pl/JW

Oceń