Zamknij

Opole 2019 - BILETY: ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENY]

Jolanta Waligóra
13.05.2019 12:46
Opole 2019 - BILETY: ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENY]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na Festiwal Opole 2019 to temat, którym interesują się wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji muzycznego wydarzenia. Sprzedaż wejściówek już się rozpoczęła i prowadzona jest m.in. drogą online. Gdzie kupić i ile kosztują? Szczegółowe informacje o biletach na Opole 2019 i ich cenach można znaleźć poniżej.

Festiwal Opole 2019 - BILETY: ile kosztują wejściówki? Kiedy rusza sprzedaż i do kiedy trwa? Gdzie będzie można nabyć wejściówki? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o biletach na Opole 2019 i ich cenach.

Festiwal Opole 2019 - BILETY: gdzie kupić i od kiedy w sprzedaży?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji popularnego muzycznego wydarzenia - bilety na Festiwal Opole 2019 trafiły do sprzedaży. Wejściówki można nabyć zarówno w kasach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki (od 11 maja), jak i drogą online, za pośrednictwem strony  bilety.ncpp.opole.pl (od 10 maja). 

Opole 2019 - kto wystąpi i kiedy odbędzie się festiwal? [PROGRAM]

Festiwal Opole 2019 odbędzie się w dniach 14-17 czerwca (piątek - poniedziałek). Pierwszego dnia podczas koncertu "Od Opola do Opola" wystąpią m.in. Tulia, Roksana Węgiel, Kortez czy Varius Manx. Z kolei w drugiej części odbędzie się koncert "Debiuty", a widzowie usłyszą zwycięskie, konkursowe piosenki m.in. w wykonaniu uczestników programu "Szansa na Sukces. Opole 2019". W sobotę natomiast impreza rozpocznie się konkursem "Premier", a zakończy koncertem "Walizki moje pełne snów…, czyli podróż poety", który przeniesie widzów w świat piosenki literackiej i kabaretowej. Podczas koncertu w niedzielę "Nie pytaj o Polskę #30latwolności" wystąpią artyści urodzeni po 1989 roku. Tego dnia nie zabraknie także największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, które zaśpiewają przeboje ostatniego trzydziestolecia. Ostatni dzień to Scena Alternatywna TVP Kultura. Motywem przewodnim będzie 60. lat polskiego rocka.

Opole 2019 -TRANSMISJA: gdzie obejrzeć festiwal w TV i online? [14-17.06]

Bilety na Opole 2019 - CENY. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na Festiwal Opole 2019 na dni 14-16 czerwca (piątek, sobota, niedziela) wynoszą 80 zł. Z kolei cena wejściówki na ostatni dzień muzycznego wydarzenia, czyli na poniedziałek, 17 czerwca, wynosi 30 zł.

Zagłosuj

Wybierasz się na Festiwal w Opolu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW