Zamknij

Opowieść podręcznej 3. sezon - ile odcinków i kiedy oglądać je premierowo?

Karolina Piotrowska
13.06.2019 13:40
Opowieść podręcznej 3. sezon - ile odcinków i kiedy oglądać je premierowo? [DATY]
fot. Youtube / HBO Polska

Fanów serialu "Opowieść podręczna" już teraz ciekawi informacja, ile odcinków liczy 3. sezon oraz na kiedy zaplanowane zostały premiery poszczególnych epizodów. Sprawdzamy informacje na ten temat.

Ile odcinków liczy "Opowieść podręcznej" 3. sezon i kiedy premiera poszczególnych epizodów? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów serialu.

Opowieść podręcznej 3. sezon - ile odcinków liczy ta seria?

Trzeci sezon serialu "Opowieść podręcznej" w sumie liczyć będzie 13 odcinków. Dla porównania, w poprzednich sezonach mogliśmy oglądać odpowiednio: w pierwszym - 10 odcinków, w drugim - 13 odcinków. Poszczególne epizody trwają około 50 minut.

Opowieść podręcznej, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon?

Poniżej zamieszczamy również zwiastun 3. sezonu "Opowieści podręcznej".

Kiedy premiera odcinków 3. sezonu "Opowieści podręcznej"?

Wielu fanów serialu zastanawia się także, kiedy będzie można oglądać poszczególne odcinki. Trzeci sezon "Opowieści podręcznej" emitowany będzie co tydzień, w każdy czwartek od 6 czerwca 2019 roku. Serial trafi na platformę HBO GO.

Co więcej, 6 czerwca w serwisie udostępniony został nie jeden, a aż trzy odcinki serialu. Oznacza to, że w czwartek na HBO GO można było obejrzeć 1., 2. i 3. epizod 3. sezonu "Opowieści podręcznej".

Opowieść podręcznej, sezon 3. - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki? [ZWIASTUN]

Akcja serialu dzieje się w niedalekiej przyszłości, gdy narodziny stały się rzadkością, a władzę w USA przejęła pseudochrześcijańska junta. Płodne kobiety uczyniono surogatkami rodzin uprzywilejowanej grupy związanych z władzą mężczyzn, a wszelkie nieposłuszeństwo karane jest w okrutny sposób, na chwałę Pana.

RadioZET.pl/KP