Zamknij

Opowieść podręcznej, sezon 3 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
13.06.2019 13:40
Opowieść podręcznej, sezon 3 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/TV Guide

Kiedy 3. sezon "Opowieści podręcznej"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków - dokładna data premiery kolejnych epizodów została ujawniona. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Opowieści podręcznej" i gdzie oglądać pierwszy i następne odcinki.

"Opowieść podręcznej 3" - kiedy premiera S03E01 i gdzie oglądać kolejne odcinki serialu? Co się wydarzy w kolejnej serii? Co warto wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się pytania, przedstawiamy najważniejsze informacje o 3. sezonie "Opowieści podręcznej" i sprawdzamy zwiastun.

Opowieść podręcznej 3. sezon - ile odcinków i kiedy oglądać je premierowo?

Opowieść podręcznej, sezon 3 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Opowieści podręcznej", szuka wielu fanów serialu, którzy po szokującym zakończeniu drugiej serii, z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą śledzić dalsze losy June - wiadomo, że nową serię będzie można oglądać już w pierwszej połowie 2019 roku.

Premiera 3. sezonu "Opowieści podręcznej" w Polsce zaplanowana jest czwartek, 6 czerwca.

HBO GO: czerwiec 2019. Jakie filmy, seriale i dokumenty pokaże HBO GO? 

Opowieść podręcznej 3 - gdzie oglądać S03E01 i kolejne odcinki?

Wielu fanów serialu zastanawia się także, gdzie oglądać 3. sezon "Opowieści podręcznej" i kiedy wyemitowane zostaną kolejne odcinki. Serial trafi na platformę HBO GO. Co więcej, 6 czerwca w serwisie udostępniony zostanie nie jeden, a aż trzy odcinki serialu. Oznacza to, że w czwartek na HBO GO będzie można oglądać 1, 2 i 3 epizod 3. sezonu "Opowieści podręcznej". Kolejne odcinki natomiast udostępniane będą co tydzień, w każdy czwartek.

Krótki zwiastun 3. sezonu "Opowieści podręcznej" można było oglądać podczas finału Super Bowl. Widzimy w nim niepokojące sceny i słyszymy głos June (Elizabeth Moss), która wzywa Amerykę do walki z reżimem - Obudź się, Ameryko. Poranek się skończył. Nowy sezon zapowiada zatem koniec Gileadu.

Opowieść podręcznej, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon?

Dodatkowo w maju pojawił się kolejny zwiastun "Opowieści podręcznej 3".

RadioZET.pl/JW