Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Opowieść podręcznej", sezon 3 - kiedy premiera i o czym będzie? [ZWIASTUN]

05.02.2019 10:16
xxx zet

Sezon 3. serialu "Opowieść podręcznej" powróci jeszcze w 2019 roku. Choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się pierwsze informacje o nowej serii, a podczas finału Super Bowl wyemitowana została krótka zapowiedź. Prawdopodobną datę premiery 3. sezonu "Opowieści podręcznej", zwiastun i inne informacje o serialu, można znaleźć poniżej.

"Opowieść podręcznej", sezon 3 - kiedy premiera i o czym będzie? [ZWIASTUN] fot. Youtube/TV Guide

"Opowieść podręcznej", 3. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Co się wydarzy w kolejnej serii? Kto zagra? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje o sezonie 3. "Opowieści podręcznej".

"Opowieść podręcznej", sezon 3 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Opowieści podręcznej", szuka wielu fanów serialu, którzy po szokującym zakończeniu drugiej serii, z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą śledzić dalsze losy June - wiadomo, że nową serię będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku.

Dokładana data premiery nie jest jeszcze znana, jednak zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej serii, nowe epizody pojawiały się w kwietniu. Możliwe zatem, że "Opowieść podręcznej" sezon 3 odc. 1 będzie można oglądać w kwietniu. Jeśli tylko informacja ta zostanie potwierdzona, opublikujemy ją w artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zwiastun 3. sezonu"Opowieści podręcznej". Co się wydarzy w nowej serii?

Krótki zwiastun 3. sezonu "Opowieści podręcznej" można było oglądać podczas finału Super Bowl. Widzimy w nim niepokojące sceny i słyszymy głos June (Elizabeth Moss), która wzywa Amerykę do walki z reżimem - Obudź się, Ameryko. Poranek się skończył. Nowy sezon zapowiada zatem koniec Gileadu.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Tego zapewne dowiemy się już niebawem!

RadioZET.pl/JW

Oceń