Zamknij

Opowieść podręcznej, sezon 4 - ZWIASTUN: kiedy nowe odcinki serialu na HBO?

29.06.2020 11:50
Opowieść podręcznej, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon?
fot. Youtube/HBO Polska

Kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej"? Choć wiele informacji na ten temat owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i co już wiadomo na ten temat.

"Opowieść podręcznej", 4. sezon - kiedy nowe odcinki serialu i czy nowa seria w ogóle powstanie? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. 

Opowieść podręcznej, 4. sezon - czy będzie czwarta seria serialu?

Wielu fanów serialu szuka informacji na temat tego, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące kontynuacji produkcji zostały już ogłoszone. Wiadomo, że powstanie sezon 4. "Opowieści podręcznej".

Kiedy 4. sezon Opowieści podręcznej na HBO? [ZWIASTUN]

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" zadebiutuje na HBO. Serial powróci na Hulu w 2021 roku, więc jego emisja w Polsce nie nastąpi wcześniej niż w połowie 2021. Jeśli tylko pojawią się szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Poniżej zamieszczamy pierwszy zwiastun "Opowieści podręcznej 4".

Antyutopijna przyszłość. June Osborne zostaje zmuszona do życia jako podręczna. Jej zadaniem jest urodzenie jak największej liczby dzieci - brzmi opis serialu na portalu Filmweb.pl

W roli głównej występuje Elizabeth Moss. Ponadto w obsadzie: Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Max Minghella czy Alexis Bledel.

RadioZET.pl