Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Opowieść podręcznej, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon?

13.06.2019 13:38

Kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany? Mimo że pierwsze odcinki trzeciej serii produkcji trafiły na platformę HBO dopiero na początku czerwca 2019 roku, to już wielu fanów serialu szuka w sieci informacji o powstaniu nowej serii. Sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i co już wiadomo na ten temat.

Opowieść podręcznej, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon? fot. Youtube/HBO Polska

"Opowieść podręcznej", 4. sezon - kiedy nowe odcinki serialu i czy nowa seria w ogóle powstanie? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. 

Opowieść podręcznej, 4. sezon - czy powstanie nowa seria?

Mimo że pierwsze odcinki trzeciej serii serialu trafiły na platformę HBO na początku czerwca 2019 roku i co tydzień pojawiają się kolejne, to już teraz wielu fanów serialu szuka informacji na temat tego, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne informacje o tym, czy powstanie sezon 4. "Opowieści podręcznej".

Opowieść podręcznej, sezon 3 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki? [ZWIASTUN]

Jeśli tylko jakakolwiek informacja o 4. sezonie "Opowieści podręcznej" zostanie opublikowana, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy 4. sezon Opowieści podręcznej na HBO?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 4. sezon "Opowieści podręcznej" na HBO i czy w ogóle serial będzie kontynuowany. Przypomnijmy, że pierwsza seria miała swoją premierę w pierwszej połowie 2017 roku, tak samo jak druga oraz trzecia, tylko rok później. Jeśli produkcja doczeka się swojej kontynuacji, możemy zatem spodziewać się, że trafi na platformę HBO w pierwszej połowie 2020 roku.

Zagłosuj

Liczysz na powstanie 4. sezonu "Opowieści podręcznej"?

Opowieść podręcznej 3. sezon - ile odcinków i kiedy oglądać je premierowo?

RadioZET.pl/JW

Oceń