Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Orange Warsaw Festival 2018: line-up i artyści - kto wystąpi?

04.05.2018 11:33

Line-up Orange Warsaw Festival 2018 to coś, na co od kilku miesięcy czekają wszyscy fani wydarzenia. Znamy już pierwszych artystów, którzy pojawią się na scenach podczas festiwalu. Kto wystąpi na OWF 2018? Sprawdzamy szczegóły!

Orange Warsaw Festival 2018 - line-up i artyści: kto wystąpi na OWF? fot. Orange Warsaw Festival / Facebook

Orange Warsaw Festival 2018: line-up, artyści, koncerty, informacje. W poniższym artykule zbieramy wszystkie najważniejsze i najnowsze informacje na temat OWF 2018 i szczegółowy line-up festiwalu.

Orange Warsaw Festival 2018 - LINE-UP

Poniżej przedstawiamy szczegółowy line-up OWF 2018 z podziałem na poszczególne dni. Będziemy go na bieżąco aktualizować, jeśli pojawią się nowe informacje na stronie organizatora.

>> Orange Warsaw Festival 2018: BILETY - ile kosztują wejściówki na OWF?

Orange Warsaw Festival 2018 - line-up: 1 czerwca

  • Sam Smith (Orange Stage)
  • LCD Soundsystem (Orange Stage)
  • Dua Lipa (Orange Stage)
  • Rasmentalism
  • Ralph Kaminski

Orange Warsaw Festival 2018 - line-up: 2 czerwca

Artyści na OWF 2018 - kto wystąpi na scenie?

Ponieważ Orange Warsaw Festival 2018 zbliża się wielkimi krokami, internauci i osoby wybierające się na koncerty wciąż zastanawiają się, kto jeszcze wystąpi na scenach. Pierwsi artyści, którzy zostali ogłoszeni w tym roku to przede wszystkim Florence + The Machine oraz Sam Smith. Z polskich gwiazd sceny muzycznej na pewno usłyszymy Taco Hemingwaya czy Rasmentalism. Więcej informacji na temat koncertów i artystów OWF 2018 prawdopodobnie poznamy wkrótce.

Orange Warsaw Festival 2018 odbędzie się w dniach 1-2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Będzie to już 11. edycja wydarzenia. W trakcie ostatniego Orange Warsaw Festival wystąpili m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Martin Garrix i Natalia Nykiel. Na festiwalu bawiło się ponad 50 tysięcy osób.

RadioZET.pl/KP

Oceń