Zamknij

Orange is the New Black, sezon 7 - ile odcinków liczy i gdzie oglądać serial?

Jolanta Waligóra
23.07.2019 12:32
Orange is the New Black, sezon 7 - ile odcinków liczy i gdzie oglądać serial?
fot. Youtube/Netflix

Ile odcinków ma "Orange is the New Black 7"? Premiera długo wyczekiwanego siódmego sezonu serialu zaplanowana jest na piątek, 26 lipca. Nowa seria produkcji będzie zarazem ostatnią. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma 7. sezon "Orange is the New Black" i gdzie oglądać serial.

"Orange is the New Black", 7. sezon - ile odcinków liczy? Gdzie oglądać siódmy sezon serialu i kiedy premiera? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma "Orange is the New Black 7" i gdzie oglądać siódmy sezon popularnego serialu.

"Orange is the New Black", 7. sezon - ile odcinków ma serial?

Informacji na temat tego, ile odcinków ma 7. sezon "Orange is the New Black", poszukuje wielu fanów serialu. Długo wyczekiwana premiera nowej serii zaplanowana jest na piątek, 26 lipca 2019 roku. Sezon 7. "Orange is the New Black" będzie zarazem ostatnim. Wiadomo, że finałowa seria składać się będzie z 13 odcinków, czyli dokładnie tylu, ile liczyły poprzednie sezony.

Orange is the New Black, sezon 8 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie ósmy sezon?

"Orange is the New Black 7" - gdzie oglądać siódmy sezon serialu?

Wiele osób zastanawia się także, gdzie oglądać 7. sezon "Orange is the New Black" i kiedy premiera pierwszego i kolejnych odcinków serialu. Jak już wspominaliśmy powyżej, nową serię będzie można oglądać od 26 lipca na platformie Netflix. W piątek tradycyjnie w serwisie pojawią się wszystkie odcinki "Orange is the New Black 7". 

W finałowej serii zobaczymy Piper, która będzie próbowała odnaleźć się na wolności. Tymczasem życie w Maksie, jeszcze nigdy aż tak niesprawiedliwym, będzie toczyło się dalej. Z kolei przyjaźń Taystee z Cindy, kiedy zaczyna grozić jej dożywocie, stanie pod znakiem zapytania. Gloria i jej kuchnia natomiast muszą zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym źródle zysków Polyconu.

Orange is the New Black, sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA, ZWIASTUN]

RadioZET.pl/JW