Orange is the New Black, sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA]

19.10.2018 13:30
xxx zet

Kiedy sezon 7. "Orange is the New Black"? Netflix podał rok premiery nowych odcinków kultowego serialu. Choć dokładna data nie jest jeszcze znana, to wiele źródeł spekuluje na temat terminu pojawienia się nowej i zarazem ostatniej serii. Sprawdzamy, co już wiadomo o 7. sezonie "Orange is the New Black".

Orange is the New Black, sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA] fot. Screen z youtube/Netflix

"Orange is the New Black 7" - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy 7. sezon będzie ostatnim? O czym będzie kolejna seria? Kto znalazł się w obsadzie? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

"Orange is the New Black", sezon 7: kiedy premiera finałowego sezonu?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kultowego serialu. Choć nie jest jeszcze znana dokładna data premiery sezonu 7 "Orange is the New Black", to platforma Netflix opublikowała na ten temat kilka informacji. 7. sezon "Orange is the New Black" ma pojawić się w 2019 roku. Każdy z dotychczasowych sezonów miał swoją premierą na przełomie czerwca/lipca. Można zatem spodziewać się, że nowa seria pojawi się latem.

Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące nowego sezonu serialu. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na temat obsady oraz fabuły, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

"Orange Is The New Black" to serial, który już od pierwszego odcinka zjednał sobie tysiące fanów. W serwisie Netflix zadebiutował w 2013 roku i był jednym z jego pierwszych oryginalnych produkcji. Serial zdobył kilkanaście nagród oraz blisko 50 nominacji, w tym do Złotego Globu. 

"Orange is the New Black" - 7. sezon będzie finałowym

W środę, 17 października na oficjalnych profilach serialu w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że 7. sezon "Orange is the New Black" będzie ostatnim. Na pożegnalnym wideo pojawia się część obsady. Aktorki opowiadają, za czym najbardziej będą tęsknić i zapowiadają nową i tym samym finałową serię.

Będziecie tęsknić?

RadioZET.pl/JW

Oceń