Zamknij

Orange is the New Black, sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
23.07.2019 12:34
Orange is the New Black, sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA, ZWIASTUN]
fot. Screen z youtube/Netflix

Kiedy sezon 7. "Orange is the New Black"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - pojawiła się oficjalna informacja na temat daty premiery nowych odcinków. Dodatkowo w sieci zamieszczony został krótki zwiastun, zapowiadający finał. Sprawdzamy, co już wiadomo o 7. sezonie "Orange is the New Black".

"Orange is the New Black 7" - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy 7. sezon będzie ostatnim? O czym będzie kolejna seria? Kto znalazł się w obsadzie? Sprawdzamy najważniejsze informacje i przedstawiamy szczegóły na temat 7. sezonu "Orange is the New Black" - data premiery i zwiastun.

Orange is the New Black, sezon 7: kiedy premiera finałowego sezonu? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kultowego serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 7. sezon "Orange is the New Black" - oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona. Wiadomo, że 7. sezon "Orange is the New Black" pojawi się na platformie Netflix dokładnie 26 lipca.

"Orange Is The New Black" to serial, który już od pierwszego odcinka zjednał sobie tysiące fanów. W serwisie Netflix zadebiutował w 2013 roku i był jednym z jego pierwszych oryginalnych produkcji. Serial zdobył kilkanaście nagród oraz blisko 50 nominacji, w tym do Złotego Globu. 

Orange is the New Black, sezon 8 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie ósmy sezon?

Orange is the New Black, 7. sezon - ZWIASTUN: co się wydarzy?

W 7. sezonie "Orange is the New Black" zobaczymy Piper, która będzie próbowała odnaleźć się na wolności. Tymczasem życie w Maksie, jeszcze nigdy aż tak niesprawiedliwym, będzie toczyło się dalej. Z kolei przyjaźń Taystee z Cindy, kiedy zaczyna grozić jej dożywocie, stanie pod znakiem zapytania. Gloria i jej kuchnia natomiast muszą zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym źródle zysków Polyconu. 

Orange is the New Black, sezon 7 - ile odcinków liczy i gdzie oglądać serial?

Zwiastun 7. sezonu "Orange is the New Black" zamieszczamy poniżej.

Przypomnijmy, że środę, 17 października na oficjalnych profilach serialu w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że 7. sezon "Orange is the New Black" będzie ostatnim. Na pożegnalnym wideo pojawia się część obsady. Aktorki opowiadają, za czym najbardziej będą tęsknić i zapowiadają nową i tym samym finałową serię.

Będziecie tęsknić?

RadioZET.pl/JW