Zamknij

Orange is the New Black, sezon 8 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie ósmy sezon?

Jolanta Waligóra
23.07.2019 12:33
Orange is the New Black, sezon 8 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie ósmy sezon?
fot. Youtube/Netflix

Kiedy 8. sezon "Orange is the New Black" i czy powstanie? Informacji o kolejnej serii szuka wielu fanów popularnego serialu. W październiku 2018 roku na oficjalnych profilach "Orange is the New Black" w mediach społecznościowych pojawiły się oficjalne informacje na ten temat. Sprawdzamy, kiedy i czy będzie 8. sezon "Orange is the New Black".

"Orange is the New Black", 8. sezon - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie kolejna seria? Czy produkcja będzie kontynuowana? Co wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i czy w ogóle powstanie 8. sezon "Orange is the New Black".

Orange is the New Black, sezon 8 - czy powstanie kolejna seria?

Informacje na temat tego, czy powstanie 8. sezon "Orange is the New Black" szczególnie interesują wszystkich fanów popularnego serialu. Niestety nie mamy dobrych wiadomości - siódmy sezon serialu będzie zarazem ostatnim. Oznacza to, że 8. sezon "Orange is the New Black" nie powstanie. 

Orange is the New Black, sezon 7 - ile odcinków liczy i gdzie oglądać serial?

W środę, 17 października na oficjalnych profilach serialu w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że 7. sezon "Orange is the New Black" będzie finałowym. Na pożegnalnym wideo pojawia się część obsady. Aktorki opowiadają, za czym najbardziej będą tęsknić i zapowiadają nową i tym samym ostatnią serię.

Orange is the New Black - 8. sezon nie powstanie

Jak wspominaliśmy powyżej 8. sezonu "Orange is the New Black" nie będzie. Przypomnijmy, że 7. sezon "Orange is the New Black" pojawi się na platformie Netflix dokładnie 26 lipca. 

Orange is the New Black, sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA, ZWIASTUN]

"Orange Is The New Black" to serial, który już od pierwszego odcinka zjednał sobie tysiące fanów. W serwisie Netflix zadebiutował w 2013 roku i był jednym z jego pierwszych oryginalnych produkcji. Serial zdobył kilkanaście nagród oraz blisko 50 nominacji, w tym do Złotego Globu.  

RadioZET.pl/JW